Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennetek 2ev 4 honapos gyerekn...

Vennetek 2ev 4 honapos gyereknek emeletes agyat? Kb. a mellemig er olyan magas, klassz leesesgatlo korben, alul jo kis buvohely a jatekhoz. A Kikaban lattam, ha esetleg valaki latta vagy ismeri.

Figyelt kérdés
most racsos agyban alszik, most akarunk valtani.
2013. jan. 2. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3 évesen kapott ilyet a lányom, nagyon szereti, azóta is benn alszik. (Most 5 éves)

És igen, alul játék-kuckó. Érdekes módon kb. egy éve használják szívesen azt a részt (a testvérével együtt), előtte nem nagyon mászott be alulra.

2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 3 éves, 3 hónapos, most kapott Karácsonyra egy ilyen ágyat (párom csinálta, a Kikában kapható ágy mintájára készítette). Nagyon szereti, bár engem a frász kerülget időnként, nehogy leessen. Meg kellett magyaráznom neki, hogy sötétben nem szabad felállni az ágyban, ha felkelt, szóljon, és bejövök hozzá, max. felülhet.

Az biztos, hogy holdkórosoknak, alvajáróknak nem ajánlott. :)

2013. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a gyerek habitusától is függ....

A nagylányom, aki 4 éves kapott most ilyet, és van egy 20 hónaposom, és persze fel tud mászni, már kivettük az alsó lépcsőfokot, hogy ne menjen fel rá.

Ha nem túl vakmerő a gyereked, és szófogadó vennék, a nagylányom kicsinek is jó kislány volt.

De a kicsi egy "ördög", ha leesik valahonnan, simán visszamászik. Szóval neki nem vennék ilyet egy pár hónap múlva.

AMúgy nagyon jó, az összes játék bent van a bungiba, végre rend van a gyerek szobába.:)

Mi a Yisk-ben vettük.

És sokáig jó lesz, mert 90*200-as szóval nekünk nagyon bevált, de te tudod milyen a gyerkőcöd.

Ja, és arra gondoltunk, hogy ha sulis lesz csak megemeljük jobban (veszünk neki új, hosszabb lábakat), és elfér alatta az íróasztal, fiókok, szekrény.

2013. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is ilyen ágya van, kb 2 éves korától használjuk, most 5 és fél éves. Sosem esett le, de a gyerektől is függ, a kisebbik fiam 2 és fél éves, őt még nem merném így altatni.
2013. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nemsokára 3 éves lesz, most kapott egy ilyen ágyat, de nem akar még benne aludni. A rácsos ágyat preferálja. Viszont nagyon szívesen mászkál rajta, és alatta a kis kuckóban.
2013. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
off: a jysk.ben is van ilyen ágy,most akciós ,:-)
2013. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!