Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvinnéd orvoshoz a gyereked,...

Elvinnéd orvoshoz a gyereked, ha már harmadik napja hirtelen magas láza van, de semmi más tünet nem mutatkozik?

Figyelt kérdés
Nem taknyos, nem pöttyös, sőt nagyon jó kedvű, bár az étvágya nem az igazi.
2012. nov. 16. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
el. a szó nem égeti meg az ember száját. és Te is nyugodtabb lennél. ne adj isten olyan baja is lehet amit így nem látsz rajta(de ne legyen). remélem nincs baj. mennyi idős?
2012. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2,5 éves.
2012. nov. 16. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Elvinném.Fogzás idején is két nap lázas állapotot tartanak normálisnak,de az sem túl magas,nálunk 38.6 volt.
2012. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen. de lehet hogy 3 naos láz holnapra kutya baja
2012. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elvittem, nemrég pont ez történt nálunk is. Vérvételre küldött, mert az ovis csoportból más is jelentkezett a doktornőnél ezekkel a tünetekkel. Kiderült, hogy baktériumfertőzés, antibiotikumot kaptunk, de összesen így is 6 napig tartott a láz.
2012. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az orvosomat és megkérdezném tőle. Bár lévén hogy péntek van, elvinném, mert az ügyeletet ha lehet, kerülöm, holnaptól meg már csak az van...
2012. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elvinném, akármi baj lehet a háttérben, jobb az ilyennek inkább utána nézni.
2012. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én elvinném és vinnék vizelet mintát is. Nagyon sokszor húgyúti fertőzés tünete a magas láz, egyéb tünet nélkül.
2012. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvinném. Kislányomnak is volt 2-3 napig láza, semmi más tünet. Nála húgyúti fertőzés volt a háttérben. Vidd el inkább.
2012. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, elvittem. Annyit állapítottak meg, hogy piros a torka. Kaptunk antibiotikumot.
2012. nov. 17. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!