Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, tagja valamelyikőtök...

Anyukák, tagja valamelyikőtök a Micimackó Könyvklubnak? Érdemes megrendelni a könyveket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Tagja voltam még az első gyereknél, 2-3 csomag után viszont nem kértem többet. Ha jól emlékszem, volt mindig egy könyv és valami apróság vagy később már nagyobb dolgok a csomagban.

(zsírkréta, hátizsák)

2013. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég rendeltük meg, eddig csak az első csomag jött. 1 kemény fedeles és egy puha kötésű kis könyvecske, hátizsákkal. Kaptunk most egy prospektust is, hogy hónapban milyen apróságot adnak majd mellé. (étkészlet, memóriakártya, hűtőmágnes...)
2013. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi.

Off: És hogy kaptátok meg? Mindig jött egy emberke, aki házhoz hozta? Vagy postán kaptátok esetleg?

Ez engem is érdekelne. Nem az ajándékok miatt.

Megéri az árát egyébként?

2013. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én megvettem az összeset, szerintem az árát megéri! Nagyon aranyosak, igényesek a mesekönyvek, és jó minőségűek az ajándékok is.
2013. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Futár hozza minden hónapban és helyben kell kifizetni az árát.
2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is megvan a Micimackó könyvklub összes része, tényleg jó minőségűek és érdekesek a könyvek. Az ajándékok nem mindig voltak értelmesek, volt, ami nagyon jó (táska, pénztárca), de volt olyan, amit abszolút nem tudtunk használni. Én most a Disney könyvklubra fizettem elő, ez jobban tetszik, bár inkább lánynak való, mert az első rész pl Aranyhaj és a nagy gubanc volt.

Futár hozza minden hónapban, bár volt, hogy szombat reggel fél 7-kor csengetett, akkor picit morci voltam.

2013. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kockanoni válasza:
Sziasztok, és konkrétan milyen ajándékokat tartalmaz? Mi a 12. résznél járunk, elküldték, hogy a 17. részig miket kapunk hozzá, de utána nem tudom. Valaki le tudná írni? Köszi: Anita
2013. márc. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!