Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2012 nov.19 től jár a rendszer...

2012 nov.19 től jár a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény a két gyermekemre. Sajnos csak karácsony előtt kaptam meg a határozatot így csak jan.2 án tudtam beadni az oviba bölcsibe. Csak januártól veszik figyelembe. Jól van ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,az oviba járást csak az ovodáztatási segélyhez kötik.Gyermekvédelmi évi 2x adják,juni és novemberben(mi felénk)
2013. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hatarozaton szereplo datumtol kell figyelembe venni, tehat november 19.tol. Vissza kellene teriteniuk az azutani befizeteseidet.
2013. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én is ezt gondolnám de az oviból felhívtak hogy már lezárták az évet és nemtudják visszatériteni a dátumtól járo összeget amit befizettem!gondolkodom hogy hívjam fel ezügyben az önkormányzatot hogy mi ilyenkor a teendő!?
2013. jan. 3. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg az ovodaban, hogy akkor is igy gondoljak e, ha tertivevenyes ajanlott levelben erdeklodsz, egyet az ovodavezetonek a masodpeldanyt pedig a jegyzonek cimezve....
2013. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,telefonáltam az ügyintézönknek és elmagyarázta hogy nekem attól a naptól jár amikortól ő megitélte.felhívtam az ovit hogy mit mondott az ügyintéző és mondták hogy hááááááááááááát akkor ujra megbeszélik az ügyem.és lám visszakaptam a pénzt!nagyon tanulságos volt !sajnos az erőszakosoké a világ!:=(
2013. jan. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!