Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utaztatok már ki adventkor...

Utaztatok már ki adventkor Bécsbe busszal? Tapasztalatok? Esetlen érdemes várni kuponra (bónuszbrigádon stb. ), hogy olcsóbb legyen az út?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 22:13
 1/9 anonim válasza:
0%

Én még anno egy éve utaztam Bécsbe busszal a népligetből.

5000-ért vitt ki minket.

De nem egy nagy dolog talán lelombozlak, de koszosabb porfészek mint Budapest.

2012. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem és remélem nem is fogok.
2012. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lizzi77 válasza:
100%
Én tavaly voltam, 6000 ft volt,ennél olcsóbb nem nagyon lesz.Én nem tudom, hogy az egyeske melyik részen volt, szerintem nagyon tiszta a város, rendezett,sok látnivaló való, ha beesteledik,akkor gyönyörűen fel van díszítve és kivilágítva a belváros.Egyszer mindenképpen érdemes megnézni!
2012. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
én is azt mondom h 1x megéri megnézni, de tényleg nem egy nagy szám.. mi kocsival voltunk, összedobtuk, ha jól emlékszem olyan 2-3000 körül volt fejenként (parkolás, benzin, stb..)
2012. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%
Én voltam 8000 volt de ebben benne volt az idegen vezető is... habár voltak + belépők de mi megnéztük a kastélyt is meg sok mindent. Amúgy szép a vásár csak sok a lopkodós cigány meg akik átvernek... :)
2012. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem találkoztam lopkodósakkal meg cigókkal se o.O
2012. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a ideggel volt bajom, egész nap barangolni nem volt túl jó. Mindenhol tömeg, csak úgy hömpölygött az utca. Beülős helyeken is tömeg sok helyen pl mekiben nem tudtunk leülni. A kastélyba nem jutottunk be pedig kivártuk a sorunk.Ott is az iszonyat tömeg és elfogyott a jegy.

Mi többet ilyenkor nem megyünk sehová.Egy hétig fájt az állkapcsom a hidegtől . Majd nyáron akarom megnézni Bécset.

Amúgy meg ez a 5-8 ezer forint is már olcsó.( attól függ honnan mész)

2012. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hideg
2012. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Nyáron érdemes menni, a vásár nem ér annyit, a többi dolog sokkal érdekesebb, és nyáron tovább is van világos, meg fagyoskodni se kell, plusz több dolog van nyitva is, pl vidámpark :)
2012. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!