Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérhetem, hogy a bölcsiben ne...

Kérhetem, hogy a bölcsiben ne altassák ebéd után a gyereket? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A lányom itthon nem alszik ebéd után. A bölcsiben ma aludt, hatalmas kínszenvedés árán. Ennek az az eredménye, hogy most még nem alszik, és üvölt, mint a sakál. Neki nincs igénye a nappali alvásra. Tud csendes pihenőzni, elvan legalább fél órát az ágyban, csendesen.

Kérhetem, hogy ne erőltessék nála az alvást?


2013. jan. 3. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a bölcsiban 12.30-tól 3 ig van alvás. az nem fél óra.
2013. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De van olyan gyérek, akiről tudom, hogy ő fél órát alszik,utána játszhat.
2013. jan. 3. 22:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gondozónőket, h mit szólnának hozzá. Lehet nem örülnek, mert ha a tiédet nem fektetik le, akkor a többi sem akar majd aludni. kérdezd meg, h van-e lehetőség, h egy másik szobában játszhasson addig. Bár akkor meg neki külön felügyelet kell. szóval felvet pár kérdést ez a dolog.
2013. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vagy megszokik vagy megszökik a lányod
2013. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérni kérheted de a megvalósításra én nem sok esélyt látok.
2013. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt fogják mondani, hogy lefektetik és ott kell addig csendben lennie, míg a többiek alszanak.

Ez durván hangzik, de jogos, mert a gyerekek nagy százaléke bölcsis korban még ígényli az ebéd utáni alvást.

2013. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
az én kisfiam már ovis, és van a csoportban egy kislány, aki szintén nem alszik délután, de csöndben lenni sem bír, így őt haza kell vinnie az anyukájának ebéd után (mondjuk azt nem tudom, hogy ha anyuka dolgozna, akkor mi lenne)
2013. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előbb, vagy utóbb biztos át kell állnia a kis szervezetének. Hasonló helyzetben vagyok a kisfiammal, 19 hós és este 10-11-kor alszik el, mert ha délután 12-fél 2-ig, vagy 3-ig alszik.

Csak abban reménykedem, hogy egyszer majd hamarabb is álmos lesz, és hozzászokik valahogy. Sajnos tudom, hogy ez így neked is fárasztó. De a bölcsiben mi mást tudnának csinálni a gyerekkel alvás időben? Szerintem nincs más kapacitás, vagy külön munkaerő arra, hogy egy gondozónő külön vigyázzon a te lurkódra, amíg a többiek alszanak.

2013. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

NÁlunk nem kötelező aludni, a lényeg, hogy csendben legyen, az ágyában. Az én lányomnak még könyvet is adtak,meg babákat, amikor volt pár nap, hogy nem tudott aludni.

Egy kérdezést, kérést megér szerintem. Ha mást nem, azt biztosan meg tudják oldani, hogy mondjuk egy óra után ébresszék fel ha elaludna, hogy este tudjon időben aludni.

2013. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek megteheti, hogy nem alszik, a többi se fog, mert nehogy mar X kivételével legyen. Onnantól meg borul a napirend. Egyebkent aludni nem kotelezo, csak az agyban feküdni, csendben. Ha ez nem betartható, ebéd utan haza kell vinni.
2013. jan. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!