Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csinálnék csöbe sült Karfiolt...

Csinálnék csöbe sült Karfiolt meg is csináltam most sütöttem és ránéztem a dobozra tejfölös dobozra és január 1 én lejárt ehetö még? Ugy értem megkóstoltam bekeverve és semmi rossz ize nem volt vagy dobjam ki

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rossz íze, akkor egyétek csak meg.
2013. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp ne dobd ki:-)

Attól,hogy 1-jéig volt a szavija,az még nem egyenlő azzal,hogy meg is romlott.

Ne idegeskedj ezen,semmi bajotok nem lesz tőle.

Jó étvágyat hozzá!

2013. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tejföl eleve savanyított tejtermék, ezért nem romolhat el úgy hogy nagy bajt okozzon. Én akkor szoktam kidobni ha penészes, vagy furcsa ízű, CSAK a lejárat miatt nem. Főleg ha bele van sütve az ételbe akkor aztán tényleg nem okozhat kárt.
2013. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok!
2013. jan. 4. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor semmi baja :) még mindig ez a jobb,mint amikor én kinyitottam az elvileg még bőven jó tejfölt és tiszta penész volt :)
2013. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, a tejföl nem romlik meg olyan hamar.

Képzeld pár éve két doboz tejfölt kivitettem a lányommal a nyári konyhába hogy majd a kutyusnak adják oda mert lejárt egy hónapja. Persze a lányom elfelejtett szólni, a mama meg pont majonézes salátát csinált, azt hitte neki küldöm a tejfölt. Másnap kérdem tőle oda-e adta a tejfölt a kutyának. Hát ő azt beletette a salátába, belakmároztak belőle és senkinek semmi baja nem lett tőle... :D

2013. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!