Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van más is úgy azzal, h nem...

Van más is úgy azzal, h nem járnaj a férje szüleihez, mint nagyszülőkhöz?

Figyelt kérdés

Es hogy sosem bízná ra a gyerekeket meg egy öt percre sem?


Pedig jól szituáltak stb. Csak csapni való nagyszülők..


2013. jan. 4. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"Pedig jól szituáltak stb. Csak csapni való nagyszülők.."


Ezen van a hangsúly... ha csapnivaló nagyszülők, akkor nem vinném oda a gyerekemet. A férjem szülei jó nagyszülők, sőt férjem nagymamája jó dédi, ahogy az enyém is.


Én viszont a saját szüleimnek nem adtam egy percre sem a fiamat (úgy, hogy én ne lettem volna ott....), tehát nem volt egy óra sem, amit együtt tölthettek volna nélkülem, mert szülőnek is rosszak voltak, nemhogy nagyszülőnek. Sajnálom, hogy nem tudták megemberelni magukat, de ezen már változtatni nem tudok.


Ha úgy érzed anyósodék nem jók nagyszülőnek, akkor ritkábban vidd oda a kicsit, de azért vidd, mégiscsak érezze, hogy vannak nagyszülei.

2013. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi járunk, meg kisfiam is van náluk nélkülünk. De akkor nagyon nem vagyok nyugodt. De nem tiltom a fiamat tőlük, de eszem a kefét ha náluk van. Szerencsére nem marad sokáig. Akkor van náluk nélkülünk, amikor kisfiam anyukáméknál van (apósommal és az élettársával egy faluban laknak), és ilyenkor átviszik. De sosem kérném meg őket, hogy vigyázzanak rá.
2013. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!