Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallottatok már olyat, vagy...

Hallottatok már olyat, vagy más iskolában is van olyan, hogy az igazgatónak és az igazgatónőnek is kell ajándékot venni a névnapjára?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén ez engem nagyon kiakaszt. Mert nem tanítják őket, az rendben van, hogy pedagógus napra veszünk valamit, na de azért névnapra is, egy általános iskolában? szerintem ez akkor is túlzás, ha osztálypénzből fizetjük, nem a pénz hanem maga az elv miatt. Én ilyet még nem hallottam.
2013. jan. 7. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hová jársz te iskolába?milyen rendszer már ez?
2013. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pedagógus vagyok, de sohasem találkoztam olyannal, hogy KELL venni valamit. Hallani hallottam, hogy állítólag vannak tanárok, akik még meg is mondják, mit kérnek, de ezekről a kollégákról meg is van a véleményem.

Egyébként ki mondja azt, hogy kell? Az osztályfőnök, az SZMK-s, netán maga az igazgatő?

2013. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most elsős a kislányom, és mint SZMK-s kaptam ezt az információt, de nem vagyok belenyugodva, mert én is ebbe a suliba jártam és akkor nem volt szokás, bár ez az igazgató most 1 éve lett kinevezve, de a helyettes és a tanári kar nagy része nem változott. Szóval nem vagyok belenyugodva. Ahol eddig tanítottam az ország különböző részén egy suliban se volt szokás.
2013. jan. 7. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez elég mókás – ne bántódj meg, nem téged nevetlek ki, csak a „kis magyar feudalizmust”, ami e szokás megett felsejlik. :)

Szerintem pedagógusnapra sem kellene az igazgatónak ajándékot adni, bőven elég a gyerekedet tanítóknak.

2013. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!