Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A suliban egy gyerekről aki...

A suliban egy gyerekről aki folyton b*sztatott paint-el rajzoltam képeket. Fel raktam facebook-ra és most avval fenyeget, hogy megmutatja osztályfőnöknek meg igazgatónak. Szerintetek az ilyen magánügyi dolgokba igazgató bele szólhat? 12/F

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem szólhat bele, de attól még megmutathatja neki, és ha tényleg gáz képek, akkor utána már nem úgy fog rád nézni ahogy eddig
2012. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem szolhat, de lehet, hogy bele fog. Ebben az esetben szolj szuleidnek, mert a sulinak semmi koze hozza HA nem suliban rajzoltad/tetted fel.
2012. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs a képen olyan dolog ami csak rá illik, pl vmi különleges ismertetőjegy vagy nem írtad oda a képre h "ő Pisti, aki mindig baszogat", vagy "rohadj meg Géza" stb akkor egyszerűen azt mondod h nem ő van a képen
2012. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
plussz letörlöd facebookról és így be se tudja bizonyítani h te csináltad
2012. okt. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jót nevetnek majd rajta
2012. okt. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az igazgató pont lesz*rja azt és szánalmas az az illető, ne törődj vele! De javaslom, hogy legyél Te a civilizáltabb és ne csinálj többet ilyet.
2012. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem járulsz hozzá a képek közléséhez és ő ezt megteszi büntetőeljárás is indulhat ellene, csak azt nem tudom facebookon ez mennyire érvényes :/ Amúgy ha nincs rajta pénisz, anyázások, meg ilyenek ne izgulj... megnézi, max nevet egyet, 3 nap és már senki sem emlékszik rá. De tuti nem mutatja be, ez csak kisgyerekes szórakozás.
2012. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!! Hétfőn ki írom mi lett a vége.Még egyszer köszi mindenkinek!!!
2012. okt. 7. 09:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, szerintem csak szívatni akar az osztálytársad vagy kid :D Mivel még kicsi vagy ezért neked fontosak ezek a szarságok, de hidd el ha meg is mutatja akkor lesz nagy csoda 3 napig, utána meg a nagy semmi. NO PARA
2012. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát ma még nem mondta el de az anyukája is mondta , hogy holnap megmutatja:/ szerintetek ha most rajzoltam 3 képet az ellen elég annyi , hogy ő rajzolt egyet 4.osztály óta csúfol (az o.fő nem tett ellene semmit) és ezt az egész osztyál igazolja + az anyja azt mondta , hogy büdös vagyok :$ szerintetek kirughatnak ezért a suliból? Csak mert ezt is mondta , hogy."ugy is kileszel rugva"
2012. okt. 8. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!