Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Interneten vásároltok cipőt...

Interneten vásároltok cipőt 2-4 éves gyerkőcnek? Nem tudom merjek-e neten venni.

Figyelt kérdés
Olyan jókat találtam, de ugye, hogy nem húzhatom egyből a lábára felpróbálni, nem tudom meg merjem-e venni. Van aki sűrűn vásrol neten? Egy csomó időt is megspórolnék, meg az ára is jó..

2013. jan. 7. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az a gondom nekem ezzel, hogy minden márkában más a méret és hiába kell nekem egy 26-os cipő, nem bizotos hogy jó lesz.


A barátnőm pl. vásárol így a gyereknek és nem volt vele baja.

2013. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az én fiamnak magas a lábfeje sok cipő rá sem megy a lábukra így nem veszek cipőt látatlanba próba nélkül!!!
2013. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindig megjártam!

A Next cipők nagyon szűkek, nem fég bele a lábfeje, pedig nem kövér a lába!

Ami NIke cipő méretben jó, adidas, puma, ugyan az a méretben nagy!

Vettem szandált, lelógott róla a lábuja.

Soha többet nem veszek úgy, hogy nem próbálom rá!!!

2013. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is többnyire megjártam sajnos! :( Mondjuk egyedül szandált vagy szandálcipőt merek venni netről, de pl. zárt cipőt, csizmát már nem! De hozzátartozik, hogy magas a lábfeje és széles a lába a lányomnak. 4,5 éves kislány anyukája.
2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3 éves korában még mertem, külföldről is sokszor rendeltem, nem volt velük gond. Most, hogy már 5 éves, nem mernék, így is egy rémálom a cipővásárlás, fél nap rámegy, mert az egyik itt nyom, a mások ott szorít, a harmadik "idegesíti", és így tovább. Mintha magamat látnám gyerekkoromban :D
2013. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én netről veszek, de csak újat. Nagyon kedvesek, keresztbe kasba, átlósan mindenhogyan lemérik nekem. Soha nem nyúltunk még mellé. Szamos lábbelikről van szó, nem külföldiről.
2013. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi is a neten rendeljük általában, szintén voltak fenntartásaink, de szerencsére csak pozitív tapasztalataim vannak. Shooshoos, Jack & Lily cipőket szoktunk rendelni, ezekről csak jót mondhatok, a megrendelés és a minőség szempontjából is.
2013. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi lemértük a gyerkőc talphosszát, és az alapján rendeltünk cipőt a picuricipo.hu oldalon. És jó is lett :)

De sok webáruházban nem mérik le a cipők belső hosszát, és úgy valóban bizonytalan, hogy jó lesz-e a méret. Szerencsére akad egy-két kivétel.

2014. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!