Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyed/Gyes után munkába visszat...

Gyed/Gyes után munkába visszatérve hogyan számoljam ki, mennyi szabim gyűlt össze?

Figyelt kérdés
1-2 nap maradt 2010-ből, aztán Gyeden voltam e hó 10-ig (illetve még két napig vagyok is), majd Gyesen leszek jövő év január 10-ig. Fogalmam sincs, hogyan kell kiszámolni, hogy így 3 év alatt mennyi szabadságom gyűlhet össze. Nem mindegy, az oviba beszoktatás miatt sem... Segítenétek? Előre is köszönöm!!
2013. jan. 8. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te mennyit dolgoztál a gyed előtt. Nekem most úgy volt, hogy 33 napom volt 2010 novemberétől 2012 november 16áig. Ha ez így segítség hátha tudtam neked valami támpontot adni.
2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi szépen! Szinte folyamatosan dolgoztam a baba előtt is. A jelenlegi munkahelyemen 2008 január óta van munkaviszonyom.
2013. jan. 8. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van néhány jó link példákkal, itt kérdést is tehetsz fel (na nem kiszámolandó a szabikat):


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket! Jó ez az oldal!
2013. jan. 9. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült kiszámolnod? Én is kiváncsi lennék, mert hasonló a helyzetem, de én belekavarodtam. Neked mennyi jár?
2013. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én helyzetemet sajnos bonyolítja, hogy heti 24 órában dolgoztam 2008-tól csak. Így aztán én is belekavarodtam... :(
2013. jan. 10. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!