Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok Budapesten egy jó...

Ajánlanátok Budapesten egy jó játszóházat ahol egy 20 hónapos jól éri magát, és neki való?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi voltunk az eleven parkban(Újbuda Center).Akkor 18 hónapos volt a kisfiam. Nagyon élvezte, egyik játéktól a másikig rohangált (volt 1-2 dolog, ami még nagy volt neki).

Az is nagyon tetszett neki, hogy velünk együtt játszhatott, mi is kipróbáltunk mindent. kergetőztünk a labirintusban, az ölemben ülve csúsztunk le a nagy csúszdán.

Kevesen voltak, így nem kellett félnem, hagy a nagyobb gyerekek fellökik.

én is újra gyereknek érezhettem magam. szuper volt!

2013. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem az elevenparkhoz még kicsi, ott főleg ugrálóvárak vannak, meg egy nagyon kis rész az ő korosztályának. Emiatt nem érdemes azt a borsos belépőt kifizetni.


Én mindenkinek az ÁLLATKERTI játszóházat javaslom, mert az barátságos, olyan mint egy óriás gyerekszoba. Ott már egészen picik is jól érzik magukat, padlószőnyeg van, nem olyan rideg, mint az átlag ugrálóváras játszóházak.

Persze ennek is jó ára van (állatkerti bérleteseknek olcsóbb), de megéri...

[link]

2013. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ!megnézem a holnapjukat valóban szimpi nekem is:)Csak ne lenne ilyen "messze" a 18.kerülettől,de azért megoldjuk az eljutást:)
2013. jan. 9. 15:30
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is:)Az eleven park ahogy nézem 2 éves korig ingyenes nem?!A felnőtt jegy meg 700 ft!Az általad javasoltat is megnézem:)
2013. jan. 9. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. Igen,2 éves korig ingyenes, így csak 700 ft a belépő.

Az én fiam rácáfolt, hogy nem való neki. Nagyon jól érezte magát.

Van egy csomó lábbal hajtható jármű különböző méretben.

Nagy csúszdák, ahol együtt is le tudtok csúszni.

A trambulint mi úgy használtuk, hogy az ölembe fogtam, és úgy ugráltunk.

A légvárat is tudtuk használni. Ő a hátán feküdt, én pedig ugráltam, így, ahogy mozgott alatta az egész, jó nagyokat "repkedett", visongva nevetett, annyira élvezte.

Van egy nagy több emeletes labirintus, ahova én is befértem, igaz kicsit meggörnyedve. Ott meg remekül lehet bújócskázni, kergetőzni.

Szóval szerintem egyáltalán nem igaz, hogy az ő korosztályának még nem való, csak mindenhova menni kell vele, és együtt kell játszani,mert nyilván a nagy krokodil szájába nem bír egyedül felmászni. Csak kreativitás kérdése:)

2013. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Levendulamag. Új és nagyon szép gyermekház, sok programmal, gyönyörű, kulturált környezetben. Nézd meg a honlapjukat, hátha kedvet kapsz hozzá.
2013. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Lurdyban lévő játszóház is nagyon klassz és sztem nem olyan borsos az ára.

Kökiben is jó a játszóház.

2013. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a 18. kerületben van egy hajós játszóház a kondor béla sétányon. minden nap nyitva vannak (hétvégén is), nagyon kedvesek, figyelmesek, és ami a legfontosabb: ingyenes!
2013. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!