Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Műanyag játszóházat szeretnék,...

Műanyag játszóházat szeretnék, ajánlanátok? Már órákat keresgéltem mindenféle oldalon de nem találok, úgy 25000ft max-ra gondoltam.2 éves fiamnak lenne karácsonyra. Jó lenne, ha csúszda is lenne rajta.

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, én segíteni nem tudok, csak egy tapasztalatot osztanék meg veled...

A minimanó bababolt udvarán van ilyen műanyag játszórész, és nagyon jónak tűnik, meg biztonságos is, meg szép, stb, de képzeld el, hogy állandóan megráz mindenkit, tehát statikusan iszonyúan feltöltődik. Mi 3x voltunk ott, és a lányom a harmadik alkalommal már nem is ment oda, mondta, hogy anyaci, fáj...:-((

szóval nem tudom, tök furi, hogy ilyen drágák, és ilyen probléma merülhet fel...nem tudom nincs-e erre vmi megoldás, majd ha veszel kérdezz rá, mert tényleg emberesen odacsípett még nekem is, és minél többet csúszott le a csúszdán, annál jobban..:-/

2012. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 éves volt a fiam mikor én is kitaláltam,hogy szeretnék neki bentre egy játszóházat de gondoltam,hogy elsőbb egy próbát kellene tartani,hogy egyáltalán szeretné-e!Így hát szereztem nagyon masszív,erős,óriási karton dobozt!Csináltam neki külön tetőt amit hozzárögzítettünk Apával sőt még két külön kissebb dobozból bemászóalagutat is csináltunk hozzá a külsejét meg színes krepp-papírból bevontuk!

Nemtudom elmondani,hogy mennyire tetszett a fiamnak meg volt teljesen zavarodva érte-tehát megérte megcsinálni!

Igen ám de mivel nemtudtam összecsukni és néha eltenni így mindíg szem előtt volt és egy idő után már nem volt akkora varázs,s csak ott porosodott!(mint bármi más játékkal ami ha minden nap előtte van akkor egy idő után unja,dobálja stb,ha pedig felteszem a polcra ahol nem is látja és csak 1 héten egyszer veszem elő akkor sokkal jobban játszik vele)

Na szóval mit kellene a karton házikó helyett ami már az idő múlásával egy kicsit szét is szakad,lipitylotty állapotba álldogált a nappali sarkába!

Egyik nagyi karácsonyra vett neki egy sátrat gondoltam azt bármikor szétszedem elrakom de valahogy ez nem annyira jött be a fiamnak!


Így ezen tapasztalatok után azt gondolom,hogy egy műanyag házikóval is ez lenne a helyzet hidd el nekem!Mivel nemtudod szétszedni és néha elrakni majd előkapni -2 hetente,unalom tárgyává válna és csak foglalná a helyet a lakában!Úgyhogy én a te helyedben olyat vennék ami habtapis anyagból van,nagykockákban szétszedhető majd pillanatok alatt összerakható még a szélei is olyan fogassak mint a szőnyeghabtapinak!Sajnos most nem találok neked sehol ilyet hogy betudnám linkelni!

Én biztos ilyet vennék de nekünk a nyáron Apa csinált egyet fából az udvarra!

2012. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, imádja a kislányom.

Kertben van kint, és minden nap órákig képes játszani vele/benne. Szerencsére nem unta meg!


Ha olyat szeretnél, amint csúszda is van, akkor érdemesebb lenne használtan keresgélned, mert újonnan borzasztó drágák.

2012. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt már ilyen házikóban és nagyon tetszett neki azért gondoltam rá, hogy olyan kéne neki. Van szivacs puzzlünk és építettem neki belőle házikót még ablakot ajtót és kilépőt is rá, nagyon tetszett neki, csak annyira ugrált benne, hogy amit 25 perc alatt megcsináltam neki, 10 perc alatt szétbombázta. Kartonpapírral is ez lenne a helyzet, de egy próbát megér, köszönöm szépen. :)
2012. dec. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!