Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kinőtt gyerekruhákat ti...

A kinőtt gyerekruhákat ti kinek adjátok tovább, vagy mit tesztek vele, eladjátok?

Figyelt kérdés

Összegyűlt pár ruha a lányomról, és itt ahol élünk láttam egy családot, akiknek szívesen odaadnám, csak nem tudom, hogy hogyan venné ki magát az egész?

Az oviba szoktam találkozni a nagymamával, csak köszönünk egymásnak, távoli ismerősök vagyunk egymás számára. Nem akarom megsérteni őket... vagy tegyem a vöröskeresztes konténerbe inkább?


2013. jan. 9. 13:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Kedves utolsó, nagyon jól megfogalmaztál számomra mindent :-)

Igen, mi is szerényen élünk, sok ruhát mi is kaptunk, vagy használtan vettem innen-onnan. Amikor kapok, én is nagyon örülök, és hálás vagyok érte, ezért szeretném továbbadni olyan család számára, aki úgy örül ,mint én, amikor megkaptam.:-)

2013. jan. 9. 15:18
 12/14 A kérdező kommentje:
9-es válaszolóra gondoltam, de neked is nagyon köszönöm kedves 10-es!:-)
2013. jan. 9. 15:19
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
KÉrdezd meg ha úgy gondolod. Én kidobok mindig mindent amit kinő a szemétbe. Nem fogok még ezzel is vacakolni.
2013. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mi eléggé kis pénzből élünk (gyes-en vagyok még) 2gyermekünk van, én amit csak lehet eladok (ruhát, cipőt, kabátot...stb.) Nekem az a pár ezer forint is segítség. Igaz lenne kinek ajándékoznom (unokatesók), de megértik, hogy inkább pénzé teszem és abból(is) ruházom a gyerekeket!
2013. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!