Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak 2012 szeptember...

Kislányomnak 2012 szeptember elején vették ki az orrmanduláját?

Figyelt kérdés
Azóta (persze a türelmi időt kivártuk), akár hányszor szívjuk az orrát, mindig véres váladék jön ki belőle. Eddig csak alig egy picike, de ma este egész sok vér volt benne. Már nem merem szívni. Mitől lehet ez? A kontrollon azt mondta a doki, hogy minden rendben van. Kértem időpontot, de csak 2 hét múlva mehetünk. Nagyon aggódom most már.
2013. jan. 9. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az nem jó jel, az én kislányomnak is kivették pár éve, de már aznap semmi baja nem volt, nemhogy 4 hónap után. Én nem várnék két hetet, bevinném a kórházba mindenképp.Nézzék csak meg!
2013. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 2012. augusztusában vették ki. Októberben volt először taknyos, de nem volt neki véres az orrváladéka. Szerintem holnap vidd el a gyermekorvosotokhoz, hátha Ő tud valami okosat mondani. Vagy egyből fül-orr-gégészetre, ha nem is a saját orvosotokhoz, sztk alapon próbáld meg. Amikor a lányommal volt probléma, én simán "besírtam" a lányomat időpont és minden nélkül soron kívül, és nagyon kedvesen, megértően, segítőkészen álltak hozzánk.
2013. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!