Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskolás korú gyerekeitek...

Iskolás korú gyerekeitek húznak a pizsi alá kisgatyát vagy bugyit? Hogy szoktattátok őket?

Figyelt kérdés
Rászoktattam a fiaimat, hogy nem kell húzni a pizsi alá semmit, de a nagyobbiknál észrevettem, hogy újabban húz alá, hiába mondom, hogy nélküle egészségesebb. Kérdeztem kényelmetlen-e csak a pizsialsó, azt mondta nem, mégsem tágít az újabb szokásától. Vélemények?

2013. jan. 11. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem kellett volna rászoktatnod. Egyáltalán nem egészséges.
2013. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg tök mindegy, mindenki csinálja úgy, ahogy neki jól esik, ha nem műszálas az alsó, én nem gondolom, hogy egészségtelen lenne.

Ha érdekel, nálunk attól függ fürdik-e aznap, vagy sem. Mert – horribile dictu – előfordul néha, hogy nem. ;) Ha fürdik, nem vesz alá, ha nem fürdik, magánhagyja.

2013. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk minden gyerek vesz a pizsi alá bugyi/alsógatyát, igy szoktattam őket, mikor a pelenka nem kellett már ,akkor rögtön váltottunk alsora.
2013. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok kisgatyát a fiamra, a lányomra is fogok, ha már nem lesz pelenkás. De ez természetesen szoktatás kérdése. Én nem hinném, hogy bármi baj lenne abból, hogy nincs a gyereken semmi a pizsi alatt.
2013. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

én sem viselek alsóneműt a pizsi alatt és a gyerekeimet is így szoktattam (fiam és lányom is van). Szerintem ha pamutalsó van rajta akkor semmi baja nem lesz tőle, inkább a műszál okozhatna gondot.

Az jutott amúgy eszembe, hogy lehet, hogy a reggeli merevedés zavarja a fiad, csak nem akar beszélni róla, vagy ha egy szobában van a tesójával talán nem szeretné, hogy lássa az intim testrészeit öltözködés közben... ki tudja.

2013. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sosem vettem a pizsama alá semmit kiskoromban. És a tesóm se. Mindketten fiúk vagyunk egyébként.
2013. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

1.válaszadó: megindokolnád miért egészségtelen? Gyermekekről van szó, és heti 2x pizsiváltás, ha szükségét látom, akkor többször is!

5. válaszadó: a merevedésre nem is gondoltam! Hát meglehet!

A tesó előtt nem szégyenlősködik, mert Ő is fiúból van.

2013. jan. 11. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges alsónadrág a pizsama alsó alá.
2013. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hacsak nem váltást pizsama alsóbb mindennap, akkor nem értem, hogy miért lenne egészségesebb bugyi/alsó nadrág nelkul a pizsama. Ennyi erővel a fehérnemut se kell mindennap cserélni, végülis az sincs tovább rajta, mint a pizsi.......
2013. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!