Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Natrium Sulfuricum tablettát...

Natrium Sulfuricum tablettát szed/ett valaki a terhesség utolsó hónapjában?

Figyelt kérdés
A páromnak tegnap ajánlotta egy mentős, hogy vegyen nekem, mert nagyon vizesedek, és zsibbad a kezem. A patikában megerősítették, hogy tényleg szedhető terhesség alatt. (homeopátiás készítmény), de én éis félek, mivel ez mégis csak vízhajtó!

2012. dec. 1. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szedem, már beszedtem két üvegcsével. kicsit vizesedem, de a fiamnál ennél jóval vizesebb voltam már ilyenkor. Szerintem jó. Ahogy nem szedtem 2 napig, már éreztem a kezeimen. Én s bizonytalan voltam, de olvastam itt is hogy szedték kismamák.
2012. dec. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a megnyugtatást. :) Akkor én is szedem :)

Napi 3-at kell? És nem lehet inni/enni utána fél óráig?

2012. dec. 1. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Boiron félét szedem 9CH-s napi 2x5 golyócska nyelv alatt elszopogatni. Igen előtte és utána nem enni és inni. Még a mentolos dolgokat is kerülni kell. A shlüssler félét kell ha jól tudom 3x1-et a többit úgy mint a másiknál. :)
2012. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2012. dec. 2. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!