Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti álmodtátok már azt, hogy...

Ti álmodtátok már azt, hogy meghalt a gyermeketek?

Figyelt kérdés

én az éjjel álmodtam azt hogy meghalt a 2,5 éves kislányom

a család nem tudta hogy mondja el nekem

de ennyire emlékszem

borzalmas rémálom volt.. :(



2013. jan. 11. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
igen sajnos én is álmodtam kislányomról ugyanezt 4 éves volt és borzalmas volt.a jelentése az hogy akit a legjoban szeretűnk anak a halálával álmodunk,ez azt jelenti anyira félted hogy a tudatod alatt álmodban ő vele álmodod a legrosszabat.de ne izguj nem lesz semi baja :)
2013. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egyik éjjel azt álmodtam, hogy 28 hétre fog születni a fiam. Félek, mi fog történni 5 hét múlva:(


Kétlányos 23hkm.

2013. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen és borzalmas volt. Abban a kis szettben volt, amit arra vettünk, hogy hazahozzuk a kórházból, nem is adtam rá soha.

2-es hozzászóló semmi rossz nem fog történni sem a babáddal sem veled 5 hét múlva. Időre fog születni, erős lesz és egészséges, másra ne is gondolj. Könnyű szülést neked, majd, ha eljön az ideje.

2013. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, köszönöm:)
2013. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ébredtem, hogy sírtam mint egy gyerek. Jó pár napomra kihatott. :(Borzalmas álom, a legborzalmasabb.
2013. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is álmodtam nemrégiben hasonlót.

Valami hajótörés, gyerekrablás egyveleg volt, nem emlékszem pontosan szerencsére, de nagyon zaklatottan ébredtem.


Én senkinek nem meséltem az álmomról.

Azon az elven vagyok, amiről beszélek, az elkezd közelíteni a valósághoz, beépül az életembe, ezért inkább magamban tartottam.

2013. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is azt álmodtam, hogy eltűnt a lakásban/ból a kisfiam. Kerestem sokáig, majd rájöttem, hogy elrabolták. Szörnyű volt!!!

Én sem meséltem erről soha senkinek.

2013. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.Néhány éve, de olyan borzalmas volt, hogy úgy emlékszem rá mintha tegnap lett volna.

Egy élményfürdőben voltunk a kb 3 éves lányommal és egyszer csak eltűnt mellőlem. Az egyik medencében fürdőzőkkel elkezdtük keresni úgy, hogy megfogtuk egymás kezét és láncban mentünk végig a medencén, a lábunkkal tapogatózva, mert nem láttunk le a medence aljára.Közben elkezdték leengedni a medence vizét. Mire a végére értünk már nem volt benne víz és ekkor a medence sarkában megláttam a lányom összekuporodott testét. Azonnal elkezdtem újraéleszteni, de ez már olyan sokk volt, hogy azonnal felébredtem. Napokig az álom hatása alatt voltam.Most is szörnyű visszaemlékezni rá.

2013. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még pár hónaposan azt álmodtam, hogy meghalt álmában de én még napokig tologattam a babakocsiban mitha mi sem történt volna.
2013. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!