Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Munkanélküli központ támogat...

A Munkanélküli központ támogatja a Gyesen lévő kismamák képzését?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen képzésen (Budapest). Hallottam hogy támogatják, csak azt nem tudom ingyen van-e? Szakmám még nincsen csak érettségim. Több, mint 4 éve vagyok gyesen, mert a kislányom tartósan beteg. Elhelyezkedni nem tudok, de valamilyen ingyenes szakmai képzés nagyon jól jönne, bár gondolom nem túl nagy a választék. (Természetesen fel fogom hívni őket, de örülnék ha valaki írni, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata.)

2013. jan. 12. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Bár én fél füllel nem sok kecsegtetőt hallottam az ügyben,próbáltam már én is puhatolózni. :(
2013. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Munkaügyi központokban vannak tanfolyamok.(Elvileg) kiemelt prioritást élveznek a gyesen lévő, gyesről visszatérők köre. A tanfolyamok finanszírozási forrásától függ a tanfolyamok feltétele. Általában a tanfolyamok költsége ingyenes, illetve a tanfolyamok alatt kapható valamiféle ellátás. Az ellátás mértéke kirendeltségenként változó.
2013. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!