Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Be kell-e mennem most még az...

Be kell-e mennem most még az ünnepek előtt a munkaügyi központba ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az újságban olvasom döbbenten a gyászhírek között, hogy meghalt a munkaügyi központban az az ügyintéző,akihez eddig tartoztam. Januárban lett volna kötelező jelenésem nála.

2012. dec. 12. 08:47
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem az, hogy ilyen esetben jó-e, ha elébe megyek az egésznek azzal, hogy még most az ünnepek előtt majdnem 2 héttel bemegyek, és átregisztráltatom magam másik ügyintézőhöz? Egyáltalán kell-e újra regisztrálnom? Január végén lett volna kötelező találkozóm vele...
2012. dec. 12. 08:50
 2/8 A kérdező kommentje:
A több, mint 50 éve működő, nagy presztizsű helyi újságban olvastam a gyászhírek között... tehát hihető...
2012. dec. 12. 08:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ennek semmi köze a politikához, de a munkaügyi központok az állam alá tartoznak, és nincs munka, állás kategória...
2012. dec. 12. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell regisztrálni és bemenni sem fontos, automatikusan átkerülsz másik ügyintézőhöz, erről nem a te feladatod gondoskodni.
2012. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tragikus hirtelenséggel, váratlanul halhatott meg, tehát nem az a szitu, hogy tudták, hogy rákos, vagy valami, mert akkor bizonyára már hónapokkal ezelőtt átraktak volna másik ügyintézőhöz, de jelenleg még papíron hozzá tartozom... és nála kellene megjelennem majd januárban, ami már sose fog megvalósulni...
2012. dec. 12. 08:56
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es: tuti?
2012. dec. 12. 08:56
 7/8 A kérdező kommentje:

A másik bajom meg az, hogy a meghalt ügyintéző szervezett nekem hangsúlyozottan maszek úton jövő évtől valami munkalehetőséget, aminek meg is kaptam az első felét, mint amolyan tesztanyagot, meg is csináltam, le is adtam(fordítás). Azt el is fogadták.


A második felét(amiért már pénzt kaptam volna) ilyen esetben elfelejthetem ugye?

2012. dec. 12. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkát nem kell elfelejteni, akkor emiatt viszont jó lenne, ha bemennél a központba.Majd kapsz másik ügyintézőt és neki mondd el, hogy az elhunyttal belekezdtél ebbe a tesztbe és szeretnéd végigcsinálni.Akkor az új ügyintéző segíteni fog.
2012. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!