Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyerkőcöd beköthető az...

A te gyerkőcöd beköthető az autósülésbe télikabátban?

Figyelt kérdés
Tudom, ostobán hangzik a kérdés, de akárhogy húzkodom, forgatom az ülés biztonsági övét, kabátban nem ér össze az egyébként mindössze 10 kilós gyereken. 9-36 kg-ig van az ülés, Giraffe Club. egyszerűen nem tudom hosszabbra állítani a pántot, az övet. létezik, hogy gyárilag ennyire rövid lenne? vagy mindegyik ilyen?
2013. jan. 12. 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekünk simán be lehet kötni úgy,még overálban is. Lehet az üléssel van gond,ez nem lenne szabad hogy gondot okozzon.
2013. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

15,5 kg, 9-18-as kategòriàs ülèse van, nagykabàtba, overàlba bàrmibe be tudom kötni, mèg engedne is a pànt tovàbb.


Ha ennyire rövid az öv, sürgősen Szerezz be egy màsik ülèst. Mert ha most nem tudod bekötni mi lesz pàr ève mùlva.

2013. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy beköthető egyet értek az elözökkel.
2013. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4,5 eves, 18 kilo kb, overalban is belefer.
2013. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jaj, pont ettől félek én is :-( még csak két éves, még jópár évig használánk az ülést. egyébként újonnan vettük, megvannak a papírjai is. kb. fél év elteltével van esély ilyen irányú reklamációval másikra-komolyabbra cserélni vagy levásárolni az árát vagy tudom is én? netről rendeltük, de üzletből, számlával, tehát webáruházból érkezett, pontosan nem tudom, mennyi garanciával. Még ma délután felhozom a lakásba egy tüzetesebb átnézésre, hátha mégis találok rajta olyan pontot, hogy hosszabb legyen az öv, de ez így sehogy sem lesz jó :-(((
2013. jan. 12. 13:40
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy csak én vagyok béna, hogy nem tudom hosszabbítani az övet és nem gyárilag ilyen kaka...
2013. jan. 12. 13:41
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézd át,mert lehet csak ti néztétek be.Mi a bébihordozós üléssel voltunk így.Akkor jöttünk már rá hogyan lehet állítani a pántját,mikor eladtuk. :/
2013. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Estig mindenképp utánajárok a dolognak és jelentkezem, mert már nagyon idegesít
2013. jan. 12. 13:53
 9/20 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet állítani,nézd át jól!Nekünk Narnia -vagy milyen- van és a pánton ami van védőszivacs szerű az alatt van az állíthatója.Sok szerencsét!
2013. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Biztonsági ülésekbe nem kabátba kell bekötni a gyereket, sőt kimondottan nem szabad veszélyes, szakértők és gyártók szerint is. ÍGy ne i eröltesd, mondjuk jobb lenne valami biztonságos ülés neki, de ez már más tészta.
2013. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!