Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másak is hisztizik 2 év...

Másak is hisztizik 2 év körüli gyereke, ha be kell ülni az autósülésbe? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Mi mindig mondjuk neki, hogy ide megyünk, oda megyünk, de nem használ. Olyan hisztit lecsap, megfeszíti magát, hogy soha nem érünk oda időben sehová. Ti hogy oldjátok meg?
2012. júl. 23. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagyobbik volt ilyen, vagyis még mindig nyavalyog egy kicsit, de már tudjuk, hogy miért. Neki baj, ha meleg van (akár kicsit is) ha hideg van meg ha ferdén süt a nap 8ezt csak azért írtam, mert mindig kitalál valamit)

Amíg nem beszélt addig ugyan ezt csinálta amit a ti gyereketek. Volt, hogy 2-en tettük be, aztán amikor elindultunk utána nem volt gond. Amikor megtanult beszélni akkor már mondta, hogy nagyon meleg van vagy hideg az ülés fázik, ezt még most is mondja, de már elég nagy ahhoz, hogy megértse ezeket kb 2 percig kell elviselnie utána lehűl/felmelegszik az autó.

A sógornőm fia viszont az ülést utálta meg az egész autózást, ő nem csak a beszállásnál ordított, hanem végig nyűglődött. Sőt az öcsém (19 éves) még most is szenved autóban...vannak akik egyszerűen utálnak utazni, de ha nálatok csak a beszállásnál van gond akkor esélyes, hogy az van ami nálunk. Esetleg próbáljátok meg előre lehűteni a kocsit kellemesre, hátha jobb lesz.

2012. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kell neki engdeni, hogy egyedül másszon be. Szépen megtanítod, megmutatod hogy kell. Először persze lassabban megy, de meglátod utána ő fogja kérni hogy beülhessen.

Nálunk bejött.

2012. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi úgy kezdtük, hogy amikor megvettük a gyerekülést akkor betettük a szobájába, hogy ismerkedjenek. Mondtuk, hogy ez az ő széke, majd betesszük az autóba és milyen jó lesz ki fog ő is látni az ablakon. 1-2 hét után jött a főpróba, sikerült, szereti nagyon. Persze voltak próbálkozások, hogy nem engedi magát bekötni, de mondtam addig nem indul az autó amíg nem lesz bekötve az öve. (úgy csináltam, mintha indítanék de persze nem sikerült :D )

A nap tényleg nagyon kellemetlen tud lenni, egy oda rendszeresített textilpelenkát használunk, mert az öntapadós napvédőt rögtön lepiszkálta. Így ha kukucskálni szeretne akkor csak félrelebbenti és nézelődhet. A "nagy" fiamnak pedig egy műanyag kis széket tettünk a két üléssor közé és saját maga mászik be, amíg a kicsit bekötöm. Eligazítja magán az öveket csak be kell pattintani a zárat.

Szerintem vegyétek ki az ülést, hagyjátok játszani vele a szobában egy pár napot. megszereti.

2012. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kényelmetlen lehet neki az ülés.

Első gyerekem is kiabált állandóan, de nem tudtuk mi baja. Aztán kapott új ülést, láss csodát, azóta szeret autózni.

Most a második gyerekem 21 hós, állandóan szenved, szinte biztos vagyok benne, hogy az üléssel van baja, a napokban veszünk neki másikat.

9-18 kilós kagylóülés állítható dönthető be vannak oda szorítva - ezt utálják,

és a 9-36 kilós kényelmes egyenes hátú, nincs beszorítva a pocakjuk - ezt szeretik.

2012. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!