Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Idegen helyen, bevásárló...

Idegen helyen, bevásárló központban hogy oldjátok meg a pisilést kislányoknál? Mert hát ugye nem szerencsés ráülni az ülőkére, de hát másképp milyen megoldások lehetnek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 22:32
 1/7 Mara Acoma ***** válasza:
100%
Egyik kezeddel támasztod a hátát, a másikkal pedig fogod a két térhajlata alatt és a klotyó felé tartod. Vagy ha már nagyocska, pakold körbe az ülőkét papírral, mi azt szoktuk csinálni.
2013. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
ölben tartod, vagy én már hallottam olyat is h valaki úgy csinálja hogy felhajtják az ülőkét, ráállítja a kislányt a wc-re és megdöntve fogja vagy mind a két hóna alatt vagy oldalról fogja a hátát.
2013. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
pont úgy csinálom én is ahogyan az első válaszoló leírta!rátartom és kész!nem nyúl semmihez,nem ér semmihez!Ő már ezt tudja,így még hálaIstennek sosem volt baj!
2013. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig viszek Domestosos törlőkendő, azzal előtte áttörlöm, de attól függetlenül tartom kb. úgy ahogy az első!
2013. jan. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megfogom hátulról mindkét térdhajlatát és felhúzom a lábait a levegőbe tartom a wc fölött..jajj nemtudom érthető-e??

Ja és fiú de őt sem merem idegen helyen rültetni semmire meg domestosos kendőzés után sem.

2013. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy fertőtlenítő kendővel átmész rajta többször vagy lehet kapni női pisilőt amit a nemiszervre ralehet tenni és a kis csövön kifolyik, igy lehet szabályozni is. Elég ha ráállitod a wcre es magatol tud igy pisilni vele vagy segitesz neki, de legalabb nem kell tartani meg emelgetni
2017. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy fertőtlenítő kendővel átmész rajta többször vagy lehet kapni női pisilőt amit a nemiszervre ralehet tenni és a kis csövön kifolyik, igy lehet szabályozni is. Elég ha ráállitod a wcre es magatol tud igy pisilni vele vagy segitesz neki, de legalabb nem kell tartani meg emelgetni. Pisitölcsér a neve
2017. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!