Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen a vizsgálat egy 2.5...

Milyen a vizsgálat egy 2.5 évesnek a Korai fejlesztő központban? Mi a menete? A szülők is bent lehetnek? Mennyi idő, amíg időpontot kapunk?

Figyelt kérdés
A beszéde miatt vinnénk. Nagyon érthetetlen a beszéde, és el is van maradva a beszédfejlődése.
2011. nov. 5. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

mi szerdan megyunk, ha addig senki sem valaszol, utana beszamolok :D (csak azert irtam, hogy meglegyen a kerdes, elnezest)

(a fiam is ket es fel eves)


mi ket helyre jelentkeztunk, egy alapitvanyiba, es egy allamiba, az allamiba harom het volt, mig idopontot kaptunk, az alapitvanyi visszajelzett, hogy megkaptak a jelentkezest, kuldtek kerdoivet, es azota sem jelentkeznek (az egy honapja volt kb)

2011. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy válaszoltál. Ti is beszéd miatt mentek? Nagyon várom a válaszodat, főleg szerdán.
2011. nov. 6. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
.
2011. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia


szoval :)

igazabol sokmindent nem tudok mondani, barmennyire is szeretnek, mert nekunk azt mondtak, hogy nem kell beutalo, pedig kell :( beutalo nelkul ra se nezhetnek :((


de kaptunk sok hasznos tanácsot, javaslatokat, es majd neurologus utan szenzomotoros torna lesz valoszinuleg.


kozben egy masik korai fejlesztotol is visszahivtak, oda november 30ra van idopontunk.


szulok termeszetesen bennt lehetnek :)


a fiamnak beszed+szobatisztasag+alvas :)


ahol mi voltunk most az istvan korhaz mellett, ott ingyenes, mert allami, ahova november vegen megyunk, ott pedig a vizsgalat maga 14 ezer lesz, es utana 5000 alkalmankent.

(Ami soknak tunik, de a dévény ha jol emlekszem 3000 ft korul volt, heti 3 alkalom kell majd nekukn valoszinuleg, ez van)


a masik, amit javasoltak, idotol/energiatol fuggoen, es mar en is szemeztem vele, az a csaladi napkozi, heti 1-2 alkalommal, holnap megyunk megnezni egyet :)

remelem segitettem valamennyit

2011. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Megkérdezhetem, hogy milyen szinten beszél a fiad? Az én fiam sem szobatiszta, de azt gondoltam ,hogy 2.5 évesen ez még annyira nem gáz, ezek szerint mégis?
2011. nov. 9. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:

hat azt, hogy "nyuszika" siman kimondja, de azt, hogy duracell nyul, az már "durcellnyú"

"goofy baba bekakil" ezt mondja, de rengeteg szónal csak az első szótagot mondja (peldaul ha színt kerdezel, es nem latod, hogy milyen, "fe" azt nem tudod fekete vagy feher, viszont a szürke szurke, a barna barna, a piros "pi".. nem sikerult meg belonom, hogy milyen elven mondja ki a dolgokat.


engem nagyon leoltott a doki, mert szerinte a mi napirendunk nem is napirend, kaptam ilyen katonás napirendet, holnaptol az lesz, es sajnos a cumitol is bucsuzunk, szegeny gyereket elore sajnalom ennyi valtozas miatt.

mivel az ingyenes csak ambulancia, ezert joreszt otthonra kaptunk volna feladatokat, (pokrocban lengetes meg ilyesmi), nalam ez megoldhatatlan, mert egyedul vagyok a fiammal veszelyeztett terheskent (ot kilot nem emelhetek, nemhogy tizenotot :((), szoval marad az alapitvany, ahova vinni kell, es ahol tornaztatjak!

engem raszedett a haziorvos, azt mondta ehhez nem kell beutalo, vigyel mindenkepp, barmit mond a dokid!!

(ugy nez ki ha NAGY szerencsem van, jovo hetre magandokihoz kapok idopontot (ha nem, akkor jovore lesz csak beutalo) (neurologustol kell beutalo, nem gyerekdokitol, a gyerekdoki adja a neurologushoz...), es azt igerte a (szinten rendes) korai fejlesztos, hogy probal bepasszirozni rogton masnap-harmadnap, ha van beutalo.


allitolag nagyon nagyon sokat segit, ha van napirendje (en fenntartom, hogy nekunk van, de nem megfelelo ezek szerint :(( ), en ezert is szeretnem heti parszor elvinni csaladi napkozibe (egyebkent javasolta is a doki, mar gondolkoztam rajta), amit kineztem, ott van korai fejleszto foglalkozas is, remelem az is fog segiteni.


en azt mondom egyebkent, hogy tobb helyre jelentkezz (en ket helyet tudok, ezt a bhrg-t, meg az istan korhaz mellett levot) budapesten, rakerdeztem, ok sem tudtak tobbet.


egyebkent azt mondta a csaj, hogy ha bemegy egy bolcsibe, 10 gyerekbol 9nek kellene ilyen fejlesztes, hat ez van :(

2011. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, en pesti vagyok, az ambuláns az magánban szászhalombattán vállal ilyet, és fehérváron van a mocorgó ( [link] nem tudom ti hol laktok
2011. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Írhatok neked privit?
2011. nov. 9. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze :)
2011. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!