Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csepelen magánovi? (nem...

Csepelen magánovi? (nem CsaNát keresek)

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani Csepelen magán óvodát? Illetve várnám azokat a tapasztalatokat, hogy aki esetleg nem a kijelölt állami intézménybe akarta iratni a gyermekér, az milyen sikerrel járt más Csepeli ovinál?(lehetett e átiratkozni a kijelölt helyett)

Köszönöm szépen.



#Csepel #magánóvoda #alapítványi ovi
2013. jan. 15. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a keresztfiaim csepelen a dunapartra járnak montessori magán oviba! Nagyon szeretik, nagyon igényes ovoda! A lányom bölcsibe fog most menni, ő először családi napközis lesz, és ha oviba kell majd menni, akkor én is oda fogom íratni! Most így nem tudom az ovi nevét, de a Duna partnál van!
2013. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy csepeli magánovi, 4 éve beszéltem velük, akkor volt 79ezer egy hónapra + a kaja.


Én gyerekem nem a körzeti oviba jár, simán felvették (csepeliek vagyunk).

2013. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magánt én is néztem pár éve, horribilis ára van. Mi a Szivárvány oviba tartozunk, de az nekem nagyon nem tetszett (nyílt napon voltunk ott) és a Kézműves oviba írattam végül (Árpád utcai). Van túljelentkezés, de felvették végül. 2. éve jár oda a lányom, nagyon szereti, jól felszerelt, tiszta, igényes óvoda. Az kisebbik lányom is most fog kezdeni ugyabban a csoportban.
2013. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, nem Szivárvány, hanem Hétszínvirág, ahová tartozunk :)


- előző voltam -

2013. jan. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!