Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödében kezelhetetlen,...

Bölcsödében kezelhetetlen, otthon, máshol nem…?

Figyelt kérdés
Fiam 3 éves. Azt mondták a gondozónők, hogy a gyerek agresszív velük szemben, nem fogad szót és nem tudják kezelni, segítséget kell kérjenek a bölcsödei fejlesztő ped. Től, mert tanácstalanok.1,5 éve jár bölcsibe és szeret menni, legalább is ezt mondja, vannak kis barátai is. Teljesen váratlanul ért, mert soha senkitől még nem hallottam ezt azoktól akik vigyáztak rá –rákérdeztem most konkrétan, hogy ugye nem csak elhallgatták- már hosszabb időt eltöltött az Én és párom szüleinél is, és akik találkoztak vele se tapasztalták ezt. Vannak hisztik persze otthon is, de megoldjuk, kezet emelni rám 2* próbált bünti volt érte, de nem is próbálta többet. Érdekes még, hogy a szünetek után valami gond adódik, a nyári szünet után dadogni kezdett kb.2-3 hétig aztán ahogy jött elmúlt, most a karácsonyi szünet után nem akart aludni délután, holott otthon hétvégén is minden kisebb gond nélkül2-3 órát, egy hete kb megoldódott ez is.
2013. jan. 17. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a bolcsodeben van a baj, pontosabban a gondonovel, konkretan lehet, hogy nem szereti a gondozonot. Van ilyen.Kislanyom mikor bolcsis volt az egyik tarsa nem szerette az egyik gondozonot, atirattak masikba azota semmi gond nincsen.Ha mashol nincs baj vele akkor nem a gyerek a "hibas", hanem a kornyezet.

Szep napot!

2013. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ez lemaradt az egyik gondozónőt egyenesen imádja a másik aki tájékoztattot is azt mondta mindig kérdezi a másik gondozónőt,hogy Ő mikor megy, nekem is azt mondta a fiam, hogy szereti a gondozónőket.
2013. jan. 17. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!