Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban fényképész által...

Oviban fényképész által készített képeket szokták retusálni?

Figyelt kérdés
Ha van pl. egy seb az arcukon, vagy horzsolás, az ott virít majd a képen, vagy retusálják?
2013. jan. 17. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Fényképész függő,nekünk ez a tapasztalatunk.Szerintem érdeklődd meg,hogy ki lesz a fényképész és tőle kérdezd meg.Az a biztos!
2013. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megvolt a dolog, és zavar hogy majd ott virít a közelin a seb:-)Elvileg mivel profi fotós, gondolom a nagyon feltűnő dolgokat csak eltüntetik.
2013. jan. 17. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát furi nekünk bölcsis fotózás is volt nemrég, ovis is, sulis is (3 gyerekem) van itt meg épp az volt a baj hogy az egyik túlretusál képeket ilyen elmosódottabbak a gyerekek vonásai is szinte. De a másik két fotós is retusál természetesen ilyet hogy virító seb, biztos nem hagytak a fotón...
2013. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, akkor megnyugodtam.Állítólag, többi anyuka szerint szép képeket szokott csinálni a fotós.De ez ha rajta marad az arcocskáján, nem lesz valami mutatós:-)Férjem szerint legalább meg lesz örökítve...
2013. jan. 17. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom a fényképezés előtt 1 nappal beszerzett egy csinos kis monoklit egy kisfiúnak hála...

A képen is rajta van. Nem lett kiretusálva.

2013. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A bölcsis képei úgy agyon lettek retusálva, hogy ha nincs ráírva a neve meg sem ismerjük rajta. Még a haja és a szeme színén is változtattak!!!!

Az ovis képek előtt határozottan közöltem az óvónénikkel és a fotóssal is (bevittem a gyereket csak a fotózás idejére, mert beteg volt így voltam ott én is) semmi retust nem kérek rá, a saját lányom szeretném viszontlátni. Gyönyörű képek lettek, megvan a nóziján a pici cuki anyajegye is :) A bölcsis meg kb mint egy hercegnős katalógusbébi...


Tehát elvileg fotósfüggő.

2013. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!