Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasznaltatok mar salvus vizet...

Hasznaltatok mar salvus vizet inhalalashoz? Bevalt?

Figyelt kérdés
felbontas utan hutoben kell tarolni?
2013. jan. 17. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
anyukám használta, de most inkább valami ampullát használ amiben szintén sós víz van. holnapra megkérdezem milyen volt a salvus
2013. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem írtad mire kell, de megkérdeztem és használt ideig óráig (asztmára)
2013. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezt használjuk és nagyon jó!

Nekünk van inhaláló/porlasztó gépünk, és abba töltjük.

Mindkét fiam kruppos, az egyik asztmás is és a Salvus víz többet ér mindennél, én bátran merem ajánlani.

Hörghurut esetén is vagy bármilyen felsőlégúti betegségnél, náthánál is ezt alkalmazzuk, nagyon jó, mindennél többet ér.

2013. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennél jobbat senkinek sem tudok ajánlani. Könnyiti a kruppos rohamot,igen erősen, oldja a váladékot igen erősen és fertőtlenít.
2013. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi is használtuk inhalátorba, de volt akitől azt hallottam, hogy nem olyan jó, mert nem steril. ???

Amúgy mikor használtuk működött, megelőzte a fiamnál a befulladást, ő arra hajlamos sajnos.

2013. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat,kisfiam asztmas es vettunk egy gyogyszerporlaszto inhalalot,abba vettem,felbontottuk,de nem tettem hutobe,utana megkostoltam es fura ize volt,sos persze,de kicsit hal mellekizu,ez normalis vagy megromlott a melegben?Mi kulfoldon lakunk es gondoltam viszek haza egy uveggel,de nem latom rajta,h felbontas utan meddig tarthato el...tudtok errol vmit?elore is koszi!
2013. jan. 20. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2011. decemberében vettük, akkor bontottuk fel és azóta is azt használjuk, most fog elfogyni.

Én a konyhaszekrényben tárolom.

Minőségmegőrzési idő van rajta, plusz az, hogy felbontás után hűvös, száraz helyen tárolandó, lezárva.

Ízét még sosem kósoltam, de nem büdös, nincs halszaga, csak amolyan sós szaga van. Én csak azt sajnálo, hogy kisebb kiszerelésben nem gyártanak.

2013. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj. mindig büdös lesz, csak kinyitás után "friss" egy ideig
2013. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2013. jan. 21. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!