Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használtatok etetőszéke...

Meddig használtatok etetőszéket? És utána milyen széket vetettek amit az étkező asztalhoz lehet tolni és kényelmes is neki?

Figyelt kérdés
Ilyet néztem az Ikeában, jó ez egy kétévesnek? [link]
2012. nov. 30. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet vettünk az etetoszek után. Mivel nincs nagy választék ezekből, es ez nem ütött nagyon el a többi butortol ezért vettük ezt. De a lányom szereti, szívesen ül rajta, meg a fejemet is elbírja, aki 100 kiló.
2012. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Férjem-et akartam írni. Amúgy 3 éves korában kapta a lányom.
2012. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 éves korában már nehezen tudtuk használni, mert örökké ki be akart mászkálni, ezért az nem volt már biztonságos.

Asztalossal csináltattunk egy ilyen széket, nagyobbat, olyat amin akár egy felnőtt is ülhetne.

Kislányom most 2,5 éves, szerintem még iskolás korában is ezt fogja használni.

[link]

2012. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem vettünk etetőszéket.
2012. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves koráig használtuk,akkor már tálca nélkül az asztalhoz tolva.Amikor már feláldogált benne vettünk neki egy autóba való ilyen kis ülésmagasítót,börzén 1000 ft-ért az van neki a nagy széken.pont tökéletes a mérete,nagyon szereti :)
2012. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én majdnem 2 éveseim még etetőszékben is esznek itthon, de a reggelit már hónapok óta asztalnál kisszéken eszik. A bölcsiben kb. másfél éves koruk óta ülnek kisszéken (olyan mint egy kis zsámoly, nincs háttámlája, majdnem kocka alakú, fából van) kisasztalnál. A nagyinál sincs etetőszékük.


Nekünk is IKEÁS van, ilyen:

[link]


Megjegyzem, nem mi vettük a gyerekeknek, hanem ajándékba kaptuk. Én nem pont ilyet akartam, mert a hozzá való kerek asztal nagyon sok helyet foglal.

2012. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!