Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kislányom csak...

Három éves kislányom csak velem akar elaludni. Mit tegyek? Másnál is volt ilyen? Meddig normális?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem kellett volna magad mellé szoktatnod. Már az első perctől külön kellene aludnia.

Tedd be az ágyába, és na engedd, hogy kijöjjön. Néhány nap után már elalszik az ágyában is.

2013. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy fog leszokni, ha nem engeded be, megmagyarázod neki, hogy mindenkinek a saját ágyában a helye. Ha megengeded neki, nem is fog róla leszokni. Lehet az első pár alkalom nyűgös lesz, de csak így fog róla leszokni.
2013. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam februárba lesz 4 éves, de még én is altatom. Szerintem még teljesen normális, ha neked sem fárasztó. Ismerősöm kislányát 6 éves koráig kellett altatni, illetve bent maradni vele amíg el nem alszik.
2013. jan. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok A saját szobájába alszik.
2013. jan. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fiam 3 éves,saját szobájában alszik,de igényli,hogy ott maradjak,amíg el nem alszik.én is szeretem,ha érzem,hogy ott szuszog.ha elaludt,megy az ágyába.
2013. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!