Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék? Úgy szeretnék...

Mit tehetnék? Úgy szeretnék elmenni valahová egy pár órára korcsolyázni, vagy csak úgy kicsit feltöltődni.

Figyelt kérdés
Két gyermekem van, az egyik 5 éves, a pici még 7 hónapos, és szopik. Nagyon nehéz velük bárhova ebben a hóesésben elmenni, minden nagyszülő él még, de nem szívesen vigyáznak rájuk. Illetve vigyáznának ők, de úgy, hogy közben úgyis lelkiismeret furdalásom lenne, hogy mi van otthon. Mert tudom, anyámék olyanok, hogy azt mondják, vigyáznak rá, de tudom, hogy nekik saját maguk fontosabbak, és ezt tudomásunkra is adják. Anyósomék meg mindig azt mondják, hogy amikor ők fiatalok voltak, nekik is két kisgyerek volt (a férjem és a bátyja) és senkire nem számíthattak, mert egyedül voltak. Nekünk itt van négy nagyszülő is, de ők meg ilyenek. Nekik mindig a saját dolguk fontosabb, és ezekre a dolgokra hivatkoznak. Baby sittert meg nem tudunk megfizetni, barátaink meg nem nagyon vannak. Itthon vagyok legtöbbször, úgy érzem, hogy csak merülök-merülök, mint egy elem, de feltöltődni nincs módomban, nem tudok hol feltöltődni, nincs rá lehetőség, hogy kicsit elszakadjak itthonról. Pl. A férjemmel kettesben elmenjünk valahová, egy fürdőbe, vagy akárhova. Pedig tudom, ha megtehetném, hogy egy pár órára kiszakadjak kicsit az itthoni teendőkből, sokkal nagyobb örömmel térnék haza, vissza a gyerekeimhez, boldogabbnak érezném magam utána.
2013. jan. 18. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
az ötéveset már elvihetnád magaddal a másikat meg bízd a nagyszülőkre, nem lesz gond
2013. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keresztszülő, tesódék, férjed bátyjáék?-persze felváltva te is vigyáznál az ő gyerekükre-ha van-és akkor mindenkinek jár egy kis pihi.
2013. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!