Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » OLTÁS KIÜTÉS? Kisfiam (3,5)...

OLTÁS KIÜTÉS? Kisfiam (3,5) hétfön kapta meg a második MMR és a DTaP/IPV oltást. Jobb felkarján fél tenyérnyi helyen kiütéses összefüggö piros durva tapintású pöttyökkböl áll. Normális ez?

Figyelt kérdés
Másnál is volt ilyen? Amugy láza nincs közérzete jó, köhög de gondolom nem ettöl.
2013. jan. 19. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Most néztem az MMR-t kapta a jobb felkarjába.
2013. jan. 19. 21:16
 2/5 anonim ***** válasza:

mmr oltás az élővírusos, tehát legyengített vírust kap a szervezetében ami ugye a rubeola miatt jöhetnek a pöttyök.

de azt mondjuk nem értem, hogy 3,5 évesen hogy kaphatott ismétlőt, azt 6 évesen az iskolában kellett volna megkapni. vagy külföldön éltek?

2013. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az mr t hónaposan adják itthon

merre éltek?


Elvileg normális, bár ez a koktél szerintem sok lehet egy ilyen kicsi szervezetnek

2013. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
borogasd neki! Utolsó voltam
2013. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Angliaban elunk, itt 3,5 evesen oltjak a masodikat. Par nap utan eltunt neki a pirossag. Egyeb tunete nem volt. Koszi a valaszokat.
2013. febr. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!