Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sumamed ( 2,5 évesnek) szedése...

Sumamed ( 2,5 évesnek) szedése után hány nappal múlt el a hurutos köhögés gyermeketeknél?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hét napig kellett adni neki, így fejti ki a hatását.

Lányom amúgy utána is köhögött. Kb. 2-3 hét volt a betegség teljes lefolyása. Nagyon agresszív, makacs, elhúzódó betegségek vannak mostanában antibiotikum ide vagy oda.

2013. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az "off"-ért, de én is kaptam ilyen szirupot és nem vagyok benne biztos, hogy jól kevertem be. 8ml vizet adtam a porhoz, de nagyon sűrű állagú és kevés szirupot kaptam. A többi antibiotikum amit szedett jóval hígabb volt.
2013. febr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én így fejből nem tudom mennyi vizet kellett hozzáadni, de annyit, amennyi a kiló alapján a táblázatban van a leírásban.

Nekünk is sűrű volt, féltem is hogy nem lesz elég. És marha sokáig kellett rázni. :) Gyógyulást a gyermekednek.

2013. febr. 16. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!