Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam 1 hónapja nappal szobatis...

Fiam 1 hónapja nappal szobatiszta. Éjjel 2x száraz maradt majd 2 éjjel bepisilt. Aztán 1 éjjel nem és ma ismét bepisilt. Ha felébresztem, kiviszem éjfélkörül pisilni nem fogja azt megszokni?

Figyelt kérdés

Hajnalban 4körül ébred pisilni.Akkor már 1x bepisilt.....

Attól tartok,ha én ébresztem és kiviszem akkor megszokja,és attól fog ébredni.Amúgy sem jó alvó.Még szinte minden éjjel felébrred....3 éves lesz 2 hónap múlva.

Hagyjam neki éjjelre még a pelenkát.???Szeretném öt leszoktetni.....


2013. jan. 15. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám éjjelre a pelenkát, ezért nem ébreszteném fel.
2013. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradhat meg a pelus, ha ebreszted, megszokja.
2013. jan. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2-3 hétig ment az éjszakai pisilés, hogy én vittem ki, nem szokta meg, azóta magától szól éjjel, ha gondja van.

De ha amúgy is sokat ébred a kisfiad, akkor az egyik felébredését kösd össze egy pisivel.

2013. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem adom rá most mi is ezzel küzdünk de amit egyzser levettem vissza nem rakom rá mert akkor ennyi a munka ... elöbb utobb beáll. zavarja és remélem mostmár fog szolni most 4 napig megint bepisilt (na de meg volt /van fázva/ amugy meg hetekig tiszta 2.5 éves
2013. jan. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor én is hagyom,remélem nem kell sokszor öltöztetnem.A lányommal nem voltak ilyen gondjaim.
2013. jan. 15. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem még nem aludt pelus nélkül, akkor várd meg, míg 2 hétig egyhuzamban száraz pelussal ébred, és akkor vedd le. Ha előtte ágytiszta volt, csak újra bepisil, annak lelki vagy szervi okai lehetnek. Külön a pisilés miatt ne ébreszd, de tedd be bilit a szobájába, és arra szoktasd rá, ha magától felébred, üljön bilire. Gondolom bemész ilyenkor hozzá, akkor ültesd rá. Így nem ahhoz szokik, hogy anya ébreszti éjjel pisilni, hanem ahhoz, ha éjjel ébred menjen pisilni.
2013. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak 1 hete van éjjel is pelenka nélkül.

Nem bilizik.Csak wc re jár.Nem is szeretném a bilire szoktatni mert az oviban nem engedik.

2013. jan. 15. 15:36
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Attól még otthon pisilhet bilibe, hogy az oviban nem………………
2018. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!