Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek későn került át gyereke...

Akinek későn került át gyereke a rácsos ágyból leesésgátlósra hamar megszokta?

Figyelt kérdés
Iker lányaim jövőhónapba leszek 3 évesek.Mostanáig kiságyba aludtak,most rendeltük meg nekik a sima leesésgátlós ágyat.Olyan félelmeim vannak,hogy éjszaka ki fognak esni,mert ők megszokták,hogy ha felkelnek,egyből állnak fel.Meg félek attól is,hogy már nem lesznek jó alvók,mert abból ki tudnak mászkálni stb...
2013. jan. 21. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 2,5 éves de még rácsosban van, de már fél éve kieszedtünk 2 rácsfokot, így ki-be járkál. Nekünk ezzel nem vol gondunk soha sem. Hogy miért nem vettük le kiságynak az ágyát, azt még nem tudom, de lassan átépítjük.
2013. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is majdnem 3 évesen került át rácsos kiságyból leesésgátlós ágyba. Nagyon tetszett neki, mert piros színevolt és sárga kacsák voltak rajta, alig várta hogy benne aludhasson. Pár hétig mindig emlegette, hogy az ő kacsás ágya így meg úgy. Tehát nagyon tetszett neki, semmi gondnem volt az átálással. Én is tartottam attól, hogy majd egyet fordul, meg lök magán, aztán majd huppan a földön. De nem. Egyszer sem esett le róla, nagyon ügyesen alkalmazkodott az új ágyhoz. Szerintem a te gyerekeiddel sem lesz gond, mert már elég nagyok, örülni is fognak a szép új, ngylányos ágynak, meg leesni sem fognak róla.
2013. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kedves második ti nem innen rendeltetek ágyat? [link]
2013. jan. 21. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Nem innen rendeltük. Volt egy heverőnk, ahhoz vásároltunk egy szép mintás anyagot, és a régi heverőt behuzattuk vele.
2013. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én arra emlékszem ilyen nagyon pici koromból, hogy amikor nem rácsos ágyba aludtam /tehát levették a rácsot/ akkor gyorsan átszoktam. Nekem nem igazán volt bajom vele. Nekünk az volt, hogy utána két heverő összevolt tolva /mintha franciaágy lenne/ akkoriba nővérem aludt kívül én belül--> így nem estem le. Aztán lehet már olyan 8 éves mikor szét toltuk az ágyat. 10 évesen külön szobába kerltünk.
2013. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam 3 év 4 hónaposan önként költözött át a hálóból a gyerekszobába. A hálóban a kiságy néhány rácsa ki volt véve, ott volt a nagyágy. Az új ágy egy sima felnőtt ágy, még leesésgátló sincs rajta. Ráadásul amerre eddig felénk mászott, ott volt a föld. Első 3 éjszaka leesett (puhára), azóta néha, ha nagyon belegabalyodik a takaróba.
2013. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lányom 1 évesen került át a rácsos ágyból leesésgátlós ágyba, mert egyszerűen ki nem állhatta a babaágyat. Soha nem volt gond, soha nem esett ki/le. Másfél éves koráig mindig jelezte (dumált/visított:), hogy menjünk be érte mert felkelt, le akar szállni, másfél éves korától pedig maga száll le meg be az ágyba.


Ilyen ágyunk van amúgy és innen is rendeltünk:

[link]

2013. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!