Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-3,5 éves kislányotok minek...

3-3,5 éves kislányotok minek öltözik be farsangkor?

Figyelt kérdés

Én nem szeretnék boltban vásárolni kész jelmezt, inkább ha megoldható valami egyszerű de nagyszerű ötletre várok. Gondoltam már a Piroskára. Piros leggings vagy harisnya, van egy piros szoknyája fehér pöttyökkel, egy piros felső, kosárka a kezébe, és kész. De ennél az egynél elakadtam, ilyesmi ötletekre lenne szükségem, de nincs ihletem. Mivel még elég kicsi, olyan jelmezt szeretnék igazából, amiben kényelmesen elvan egész nap, és nem kell átöltözködnie sem. Továbbá nem szeretnék többezret kiadni egy jelmezért, ami kb max egy órát van rajta, ha egyáltalán hajlandó felvenni, és ráadásul soha többé nem tudja használni, mivel kinövi.

Van valakinek a Piroskához hasonló ötlete?


Köszönöm.


2013. jan. 22. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom tavaly lovacska volt(én készítettem a jelmezt), idén léghajós lesz!

egyszerű, és nagyszerű ötlet.

Egy megfelelő méretű kartondoboz lesz a kosár, amire lyukat vágok, hogy a lábai kiférjenek. Aztán szerkesztek rá homokzsákokat, ami természetesen újságpapírral lesz kitömve. Két pántot teszek rá, ami a vállán lesz, hogy tartsa a kosarat, és végül 3 drótot szerkesztek rá, aminek a végei a feje fölött összetalálkoznak. Ide kötök lufikat, és már kész is!


[link]


Na valahogy így! :)

2013. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

- cica: kitalálod a dominánsszínt pl fekete vagy barna, és kombinálod fehérrel. pl fekete harisnya, pocakra kerek fehér folt, fekete hosszú ujjú + fekete v fehér kesztyűk. fejre kis hajpánt, két kis háromszügű kitömött fülecske rávarrva, farok kitömött harisnyaszár. arcon bajuszkák, fekete orrocska

- katica: ehhez is jó a kis piros szoknyátok, fekete harisnya kéne még hozzá, plusz piros vagy fekete garbó vagy hosszú ujjú póló, no meg egy pelerin, vagy valami kartonszárny pöttyökkel, fejre meg ilyen kis csápok szintén hajpántra.

- méhecske: csíkos harisnyás, fehér szárnyas változata az előbbinek, nyilván barna/fekete és sárga színekkel kombinálva

- néhány méretre fújt zöld vagy lila/rózsaszín lufi egy használaton kívüli pólóra varrva, felül nagyobbak lentebbre kisebbek, esetleg zöld kissapka vagy kartonból kis fejpánt, rajta szőlőlevélforma papírból.

- az én fiam kitalálta, hogy kung-fu panda lesz, van barna legginse, fekete hosszú ujjú pólóban lesz, rajta meg egy fehér trikó, amit pocakban jól kitömök. ehhez hátul mégegy fehér kapucnit is varrok és arra meg két kis fekete pandafület , meg a szeménél fekete foltokat festek, a legginsre kap egy fehér farkincapompomot és kungfuzhat kedvére egész nap :)

- ja még valami eszembe jutott: fifi-virág: kis hajpántra halványkék szirmokat lehetne csinálni, meg kantáros nadrág feltűrt ujjú blúzzal, keress rá a mesehősre, sztem lehet hasonló színű darabokat találni minden gyerek ruhatárában.

2013. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!