Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket rajzol 4 és fél éves...

Miket rajzol 4 és fél éves kislányotok?

Figyelt kérdés
Ha valaki e-mailben tudna nekem küldeni egyet azt megköszönném. Nem tudom ügyes-e vagy sem, mert nincs viszonyítási alapom.

2012. júl. 24. 07:32
 1/3 anonim válasza:

Biztos ügyes, minden kisgyerek jó, szép dolgokat rajzol.

Érdemes hagyni, hogy úgy rajzoljon ahogy szeretne és ahová szeretne (mondjuk ja falra szeretne rajzolni és megoldható, akkor lehet egy kis elkülönített rész, ahová nyugodtan rajzolhat, de el kell neki magyarázni, hogy csak oda szabad) és később lehet, hogy nagyon ügyes kézügyessége lesz. Nem szabad őket megzavarni.

2012. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 5 éves és most a sellők, királylányok, pónik, kastélyok korát éli. Állandóan ilyeneket rajzol. A póninak eléggé fura feje van, inkább csak a sörényéről és a farkáról lehet megismerni. De az emberfigurák szerintem nagyon jók. Nemrég láttam egy kiállítást az egyik bevásárlóközpontban, ovisok és iskolások rajzai voltak. Mivel oda volt írva a koruk is, így azt a következtetést vontam le, hogy a lányom rajzai az ő korosztályában jónak számítanak, de még a 7-8 évesek között is elmenne. Az oviban is mondták, hogy az ő csoportjuk kiemelkedően jól rajzol, mert egymástól lesik el. Én csak a színekkel nem vagyok megelégedve, néha csak a körvonalakat rajzolja meg és kiszínezni már nincs ideje, mert más jut az eszébe és azt is rögtön le akarja rajzolni.

Biztos ügyes a te lányod is. Az a lényeg, hogy szeressen rajzolni. És persze legyen lehetősége, és jó eszközök sem ártanak. Az én lányom esküszöm azóta rajzol ilyen szépen, mióta Herlitz ceruzákat kapott. Olyan szépek a színek, hogy még a legbénább rajzot is megszépíti. Így neki is sikerélménye van!

2012. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, persze ügyes, csak jó lenne más gyerekrajzokat is látni ebben a korosztályban..
2012. júl. 31. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!