Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futó/tanulóbicikliről vélemények?

Futó/tanulóbicikliről vélemények?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be. A játszótéren néha kölcsönkértük másokét, és mivel nem szerette a lányom, mi kihagytuk. A testvéremék fia viszont használta, ő hamar meg is tanult pótkerék nélküli nagybiciklin is utána menni.


Szerintem próbáltassátok ki a gyerekkel, mert ha nem érdekli, nem használja, akkor kár megvenni. (Decathlonban is ki tudjátok próbáltatatni vele, vagy más áruházban egy körre). A miénk rá se volt hajlandó ülni, ha mégis ráült, csak mászott előre vele 1-2 métert és eldobta.

2013. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 22. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
a fiam nagyon szereti, 4,5 éves és még használja. én is szeretem, mert ezzel jó tempóban haladunk :)
2013. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom nagyon sokáig pótkerékkel biciklizett, és mikor már nagynak érezte hozzá magát levetette, de nem ment neki. Sokat szenvedett. A futóbiciklivel 3 nap alatt sikerült megtanulnia két keréken biciklizni!
2013. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi babás-gyerekes társaságunk nagy futóbicikli rajongó! Persze a mi gyerekeink motorozni is imádtak és amikor kinőtték, akkor áttértünk a futóbiciklire. Ezek a gyerekek pillanatok alatt tanultak meg 2 keréken pedálossal biciklizni (az egyik kislány 3 évesen, egyetlen délután alatt!!)

Egyedül az én fiam volt, aki kicsit küzdött, mert egyáltalán nem tudta hogyan kell a pedált tekerni, és nem volt hajlandó gyakorolni se (lusta béka). Aztán felszereltük a kitámasztót, rájött hogyan kell tekerni, utána természetesen már nem okozott gondot az egyensúlyozás, így gyorsan le is vettük a pótkereket.


Tehát aki futóbiciklizik, azt nem kell megtanítani biciklizni, nem kell seprűnyéllel vezetgetni, stb. Én nagyon hasznosnak találom, de nyilván van olyan gyerek, akit nem érdekel. De ha motorozni szeret, akkor szerintem a futóbicót is szeretné...

2013. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!