Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél hete csak szívom az...

Másfél hete csak szívom az orrát, szívom, szívom. Mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
AKkor lesz vége, ha teljesen kiürül. Ajánlatos addig szívni, amíg csak van benne, mert ha rámegy az arcüregére, az sokkal kellemetlenebb lesz, mint most az orrszívás.
2013. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tavasszal biztosan. :o(

Bocs, hogy semmi pozitívat nem írok, de ez előfordulhat.

Ha máshogy alakul, akkor szerencsések vagytok!


Babámnak is december eleje óta folyik, volt egy jobb hét, aztán kezdődött elölről.

2013. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, és szívom is rendszeresen, mert még mindig nagyon sok jön belőle, csak már olyan hosszúnak tűnik, úgy látom, soha nem lesz vége....
2013. jan. 23. 10:47
 4/13 A kérdező kommentje:
:(((
2013. jan. 23. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi 3. hete szívjuk az orrát.

Igaz, már "csak" napi 2-3 alkalommal, de még mindig jön belőle a sárgás trutyi.


Meg volt fázva 3 hete, a védőnő azt mondta, normális, ha az orrfolyás idáig elhúzódik.

Remélem igaza van.

2013. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én babámnak október óta folyamatosan folyik az orra, de a gyerekorvosunk szerint, ez teljesen normális. Hát nem tudom, hogy mennyire normális, hogy 3 hónapja folyamatosan folyik és állandóan szívni kell.

Szóval, ha szerencséd van hamar, ha nincs szerencséd, akkor tavaszig szívni kell az orrát.

2013. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtattatok most. Mi is voltunk orvosnál, de még az elején, akkor láz is volt.

Csak az a helyzet, hogy ovis...az oviban meg nem nagyon foglalkoznának az orrával, mert nem folyik (csak tele van), ő meg még nem tudja kifújni :(

2013. jan. 23. 11:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Na én is így vagyok! Amíg nem került oviba semmi baja sem volt, ott meg összeszedte! Mi 1,5 hete kínlódunk vele! Remélem elmúlik neki haarosan!
2013. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok...2 hete szívom a fiam orrát,de még mindig tele van.Megnézettem az orvossal,azt mondta semmi baja,csak szívjuk neki.Oké,megteszem persze,de mivel bölcsis,úgyis tudom,hogy rámegy valamijére,aztán gyógyszer lesz a vége.Már csak a tavaszban bízok...soká lesz még jó idő??:)
2013. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is eltart a "sima" nátha 2-3 hétig. A köhögésről nem beszélek, az decembertől februárig :(
2013. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!