Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ön gyermeke kövér?

Az ön gyermeke kövér?

Figyelt kérdés
Sok 6 év körüli gyermekről már most is tudhatjuk,hovy túlsúlyos lesz e nagy korában.

2013. jan. 23. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes hogy itt fentebb írják mások hasonló paraméterekkel hogy normál a gyerekük, az én lányom 3 éves 103 cm 16.5 kiló és többször megkaptuk hogy jó húsban van stb.

A fiam 118 cm 18 kiló ő egyértelműen vékony szerintem.

A lányomnál valóban vigyázni kell mert imád enni és mindent megeszik tehát nála valóban odafigyelek hogy minőségi ételeket együnk és minél kevesebb értéktelen ámde kalóriadús dolgot.

Amúgy az oviban van egy két ducibb gyerek és a durva az hogy a szülők szerint aranyos hogy duci meg hogy hát imádja a meki kaját meg ilyesmiket mondanak. Az egyik kisfiú 103 cm mint a lányom és 21.5 kg... hatalmas pocakja és fejecskéje van.

2013. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, pedig nincs gondja az evéssel, és elég húsos csecsemőnek indult, alig akarta kinőni a hurkáit. Azonban óvodás korában megnyúlt, és normális testalkatú lett. (Mondjuk az édességtől nem tiltjuk, de ha „nassolni” van kedve két étkezés között, akkor gyümölcsöt eszik – szerencsére szereti is. És sokat van a kertben.)
2013. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
átlagos alkatú, 3,5 éves 15 kiló 100 centi
2013. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A fiam 4 éves, és én inkább soványkának mondanám. Bár, ahogy elnéztem az ovis társait, hozzájuk képest inkább azt mondom vékony, de izmos...
2013. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Két fiam van, mindkettő elég vékonyka.

A nagyobb 4 éves múlt, ő 109cm és 15,3 kg. A kicsi 98 cm és 12,1 kg.

2013. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!