Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő akinek...

Van itt olyan szülő akinek három éves a gyermeke és még mindig nem szobatiszta? Óvodába jár már?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Mindjárt 3,5 éves, de abszolút hallani sem akar wc-ről, biliről...

Tavaszig várok, aztán "erőszakos" leszek és leveszem róla a pelust.

Egyébként ez volt a legfőbb oka, hogy maradt a bölcsiben.

2013. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is elmúlt három éves novemberben annyira esélytelennek látom, hogy most szobatiszta legyen, szerencsénk van mert óvodába felvették szeptembertől jár már, azt hittem majd ott leszokik, hogy látja a többi gyereket wc-re járni, de semmi eredmény, ma kérdeztem a csoportba, hogy csak az én lányom pelenkás e, mert most ment sok új gyerek, az óvónő azt mondta, hogy összesen hatan vannak pelenkások, kicsit elkenődtem.!:(
2013. jan. 21. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a tiétek egész jó ovi, hogy pelussal felveszik. Nálunk ilyen nincs. Azért szeretném legkésőbb tavasszal levenni, hogy szeptemberre legyen ideje hozzászokni...

Egyébként fiú, a beszéd is későn indult, már majdnem 3 éves volt.

2013. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A beszéd nálunk is most indulgat csak!:(
2013. jan. 21. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Három éves volt a fiam decemberben, de kakilni csak pelenkába hajlandó. Amúgy szobatiszta, éjjelre sem kap pelenkát, de ez a kakiügy reménytelennek látszik. Szól ha kakilnia kell, de se vécébe, se bilibe nem hajlandó. Amúgy ma volt először oviban.
2013. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Decemberben volt 3 éves a lányom. Nappalra szobatiszta, viszont még nem ágytiszta. Nappali alváskor hol van baleset, hol nincs. Oviban egyszerûen ráadják alvás elôtt a pelust. Pont ma akarok beszélni az óvonénivel, hogy ne adjanak rá többet pelust alváskor, hanem jól pisiltessék meg lefekvés elôtt. Az éjszakai szobatisztaságra még tuti nem érett meg, mert minden reggel tele a pelus.
2013. jan. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó ovi, nálunk is csak szobatiszta gyereket vesznek be, a pelenka kizáró ok.
2013. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33 hónapos a kislányom. Gyönyörűen beszél, mesél. Másjustól mehetne oviba...de csak ha szobatiszta lesz. Tudja tarani, érzi(a nyáron a medencéből mindig kijött pisilni kakilni), de nem érdekli, vagy inkább "nincs ideje a macerára". Olyan a bölcsis csoportja, hogy a társainak nagyrésze szobatiszta. Ráadásul fél fejjel magasabb a többieknél.
2013. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!