Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért betegek egyfolytában a...

Miért betegek egyfolytában a gyerekek, mit csinálunk rosszul?

Figyelt kérdés
2,5 ès 1 èvesek, bölcsibe sem járnak, esznek rendesen zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, stb...
2013. jan. 23. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Túl meleg van a lakásban, nem kapnak elég tejet, tojást, nem étkeznek változatosan, (amit is is esztek), sok oka lehet.

Inkább az orvost kellene megkérdeznetek.

2013. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első nem tudsz olvasni?Leírta,hogy esznek rendesen mindent

szerintem hajlam kérdése is

levegőn mennyit vannak?

2013. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hajlam kérdése. Vannak olyan babák és felnőttek is, akik ritkán betegek, és olyanok is, akik minden vírust elkapnak egyből. Ezzel szerintem nem nagyon tudsz mit kezdeni, talán az orvost megkérdezheted, hogy szedjenek-e vitamint vagy valamit. De egy 1 évesnek nem hiszem, hogy kéne.
2013. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

második vagyok

az én fiam is nagyon sokat volt beteg 1-3 éves koráig.azóta kétszer,most 3,5 éves

a bölcsiben havonta kétszer volt beteg,de azelőtt is,hogy bölcsis lett

kivizsgáltattam,minden rendben volt,immunt is néztek

tömtem probiotikummal,multivitaminnal, csináltunk hónapokig immunerősítő kúrát.semmi nem használt

fél éve csak c vitamint kap,és mint írtam kétszer volt beteg

megerősödött

ha változatosan eteted őket,mint írtad,sokat vannak levegőn,akkor semmit nem csinálsz rosszul

2013. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nap menjetek levegőzni.Naponta kétszer szellőztesd ki a szobát.Betegség után fertőtleníts le minden játékot,kilincset .Béres csepp +C vitamin én ezt javasolnám.
2013. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A friss levegőn valő napi 2x(min)fél-1óra séta,játék sokat adhat az immunrendszernek. Az én kislányom bölcsis 8 hónapja és még nem volt beteg, de mivel apa is én is gyengébb immunrendszerüek vagyunk, kap immunerősítőt a problémásabb időszakokban.
2013. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Levegőzéssel sajnos vannak nehézségek. It a belvárosban sok mindent lehet mondani a levegőre, csak azt nem, hogy friss...
2013. jan. 23. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!