Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen immunerősítőt adtok...

Milyen immunerősítőt adtok másfél éves babátoknak?

Figyelt kérdés

Most fogy ell egy üveg béres csepp, gondoltam váltok, vagy adhatom folyamatosan?

van itthon marslakócskák is, de már 2 hónapja megbontottam, a dobozán azt írja, 2 hónapig adandó a felbontásután.

Mi mást adhatnék még, sokszor meg van fázva...


2013. jan. 24. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy én tapasztaltam a béres cseppnél nincs jobb, pláne ilyen piciknél.
2013. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én csak c vitamin cseppeket adok a fiamnak.
2013. jan. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vigyázz rá, hogy ne fázzon meg. Ez az első. Tudom, nyilván vigyázol rá, nem bántásból írom. Legyen rajta mamusz, szandál a lakásban is, amivel az ágyra is felmászhat. Legyen rajta hosszú ujjú, ha kell, ellenőrizd, hogy ne izzadjon le, mert úgy is megfázhat. Utcán is jól öltöztesd és nagyon hidegben ne sétáltasd babakocsiban alváshoz. Ha nem jól veszi a levegőt, akkor a száján veszi és a torka megfázik. Ezen kívül én is tapasztaltam anno, hogy a gyerek lába valamikor már jég hideg volt, pedig mindenki azt mondta, hogy ha a nyakánál kellemes meleg van, akkor nem fázik.

Vitacolan szirupot is adhatsz, de a Béres a legjobb tényleg. Illetve nem ugyanaz a kettő, úgyhogy ilyenformán nem lehet összehasonlítani őket.

Ultrahangos inhalátort nagyon tudok ajánlani még. Mi is kaptuk két éve ajándékba. Azóta nem hiányoztak az oviból-iskolából egy napot sem. Az első náthás jel (folyik az orr, köhhint egyet) máris inhaláltatod Salvus vízzel. Ha nem hajlandó, akkor alvása közben is próbálhatod neki. Még csírájában elfolytja a váladék elhatalmasodását és zöldre válását.

2013. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és persze figyeld, hogy milyen közösségbe viszed. Kerüld most a metrót, a babafoglalkozásokat, ahová sajnos néha anyukák nem a legegészségesebben viszik a gyerekeket. Ha a pároddal valami náthátok van, akkor próbáljátok egy kicsit visszafogni a pusziszkodást és ne ugyanazzal a kanállal egyetek.
2013. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsaid, nem veszem bántásnak,

mert nagyon vigyázok.

A lányom jól fel van öltözve benn is, nincs kánikula20-21 fok van és bady, hosszú újjú felsőrész és mellény, alul pedig harisnya és nadrágot adok rá, a lábán oedig egy puha bőr kiscipő van, amii fogja a bokáját, mert állnadóan szalad, úgy éreztem a mamuszka nem elég.

Kinn is beölzötetem és mivel már egyszer alszik, előtte pedig tápzert iszik, soha nem altatom kinn, a kiságyában alszik.

Próbálokminden tőlem telhetőt megtenni, egyedüléjszaka van gond, nem tudom betakarni, mert felébred, emiatt egy rugi és pizsama van rajta.

Tehát folytatom a béres cseppel, köszönöm szépen.:)

Amúgy decemberben végig beteg volt, láz egy hétig, köhögés egy hétig, orrcsorgás egy hétig, aztán egy hétig minden egyszerre, ezóta viszont jól van, hála legyen, remélem ez egy tartós állapot.

Amúgy az immungyengeséget, ha az a változataln étkezésre fogom, rosszul eszik és néhány dolgot csak, úgyhogy se spenót, se zöldség nem igazán van az étkezésében és a hús is hiányos.

2013. jan. 24. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak Cebion cseppeket adok a kislányomnak, illetve most télen Vigantolt.

Ő sem eszik sok mindent(pl.húst alig), de pl a gyümölcsöt nagyon szereti.A probléma az,hogy immunrendszer 3 éves korra alakul ki teljesen.Amennyiben idő előtt beleavatkoznak(immunerősítők,multivitaminok)az a későbbiek folyamán okozhat problémát.

2013. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kimondottan immunerősítőnek ovi előtt pár héttel az Immunotrofina nevű immunerősítőt adtam a fiamnak.

De amúgy a sok zöldség, gyömölcs jótékony hatású...

2013. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!