Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mivel tudnék még...

Anyukák! Mivel tudnék még segíteni 16 hónapos kislányomon?

Figyelt kérdés

Kedves sógornőm gyerekétől elkapta a betegséget (szerintem megfázást), folyik az orra, néha köhint egyet egyet. Hogyan tudnám minél hamarabb elmulasztani? Orrszi porszi orrspray-vel fújom az orrát, utána szívom. Szívás után 5 perccel megint folyik... Főztem neki hársfavirág teát, mézzel ízesítettem. Mit tehetnék még?

Bármi tipp jól jön, nagyon sajnálom a kislányunkat, hogy nem kap rendesen levegőt.

Köszönöm!


2013. jan. 25. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

calcimus, c vitamin sok folyadék sok gyümi

ha fáj a torka akkor lándzsás utifü,vagy stodál

2013. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A calcimus ampullában van, ugye? Injekcióban is ezt adják, és meginni is lehet. Egyről beszélünk?

A C vitamint milyen formában célszerű beadni?

2013. jan. 25. 12:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és honnan tudom, ha fáj a torka?
2013. jan. 25. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
ampullába van igen reggel fél este fél sokat segit
2013. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(nekem otthona hüttöbe mindig van egy készletem, napi szinten adok neki c vitamin cseppet, calcimussom van megfázásra igen hatékony, lándzsás és stodál is van ha adnom kell legyen. amig nem köhög addig nem hinném hogy piros gyulladt a torka, itass vele sok teát és etess vele mézet
2013. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!