Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsek a 4 hónapos...

Hogyan segítsek a 4 hónapos kislányomon, éjszaka óránként ébred, nyugtalanul alszik, nem kakil napokig?

Figyelt kérdés
2008. dec. 19. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen mi is átestünk mivel tápszeres a babám segíteni lázmérőzéssel tudsz,és a korához megfelelő rostos gyümölcs levet a narancs az segít az őszilé is csak az picit szeles. A lázmérőzésről még annyit hogy sokan nem ajánják mert állítólag hozzá szokik nos láttál már lázmérővel kakilni felnőtett? :-)
2008. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is sokáig ez volt a problémánk. A védőnőm tanácsára kicsit édes kamillateát adtam Neki éhgyomorra. Nem sokat pár kortyot. És sokat tornáztatom a pociját. Nekünk ez jött be.

2008. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk is ez volt,de amióta a BEBE tápszert eszi minden jobb.Minden reggel kakil még ha banánt eszik akkor is(2 utána naponta kakilt).Bifidusz van benne így sokat pukizik ami nem fáj neki.Tegnap tápba tettem 3kanálka sárgabarack babakonzervet és rá 2órára meg is hajtotta.A lázmérő helyett vegyál csövecskét a patikába ami jobb mert a puki kijön rajta és nem szorítja vissza a szeleket.Pár száz forint csak.4 és fél hós kissrác anyukája!
2008. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megint én.Elírtam a tápszert:BEBA
2008. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!