Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha semmilyen...

Mit tegyek ha semmilyen gyogyszert (szirup formajaban) nem akar bevenni harom es fel eves kislanyom?

Figyelt kérdés
Ahogy megerzi barminek az izet rogton leall es nem hajlando meginni,tettem teaba,rostos uditobe stb.Jelenleg kohog,nem sulyos,tudon nem hallot semmit a doki de azert irt egy kis szirupot de hallani sem akar rola...
2013. jan. 28. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk úgy zajlik, hogy röviden elmondom a kisfiamnak, hogy "ez gyógyszer, a doktornéni adta, mert be kell venni azért, hogy mielőbb meggyógyulj. Ha visszamegyünk a doktornénihez, majd elmondjuk neki, milyen ügyes voltál, és megint kapsz majd tőle matricát. Nyisd gyorsan nagyra a szád, és utána iszunk teát." Határozottan, meggyőzően kell elmondani, nem könyörögni, és abban a pillanatban, ahogy nyitja a száját, már tolom is be neki. Amúgy 3 éves a kisfiam, eleinte próbált velem alkudozni, de addig nem folytatjuk sem a játékot, sem a mesét, míg ezen túl nem vagyunk. Minden jót!
2013. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a doktornőt, hogy van-e ugyanez a gyógyszer más formában.
2013. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy nurofenes adagolót, felszívod abba, és belenyomod a szájába. Kiköpni nem engeded. A gyógyszer nem kívánságműsor.
2013. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én eper szörpbe teszem az epres szuszpenziót és a stodalt is. nem érzi meg benne, látni nem látja mikor beleteszem így megissza.

ha adagolóból adom a szájába, mindig kihányja :( nincs vele baja, nem az a gond, hogy hisztizik vagy direkt visszaküldi, valamiért neki túl tömény :(

2013. jan. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a lázcsillapító a mumus.Már próáltam mindent.Ami maradt az a fecskendő.Olyan mélyre "nyomom" a szájába ameddig lehet és így nem érzi annyira az ízét és lenyeli.Utánna kap a kedvenc innivalójából.
2013. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!