Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek hogy ment az oviba a...

Nektek hogy ment az oviba a beszokás? Nekübk borzasztó 2 hete jár és nem akar sir ott is egész nap már itthon kezdi ha indulni kell.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én utáltam az egészet, mint a szart, pontosan 2 hétig jártam be, utána sztrájkoltam és egyszerűen nem mentem el. Rohadt unalmas volt, igaz, én 4 vagy 5 évesen mentem először.
2013. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Első nap oké volt, igaz csak délelőtt volt, ott is hagytam kb. két órát. Második nap a másik óvónő volt, ő be sem akart engedni, mondta, hogy anya menjen és kézen fogta a fiamat. Ezen a héten kezdtünk, mindennap sírt többször is az oviban. Szerencsére még itthon vagyok a kicsivel, délben megyek érte. Azért remélem megszokja majd. Én két évig üvöltöttem, remélem nem rám ütött.
2013. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerencsère nálunk könnyen ment sírás nèlkül. Csodálkoztam is,hogy ilyen könnyen vette.
2013. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi talán 2 hétig jártunk szeptemberben,első nap lelépett,én kaptam el épp a kapuban,aztán abból állt a napunk itthon hogy sírt hogy ne vigyem,ez ment hazajöveteltől másnap míg el nem indultunk,az úton oda nem sírt,de otthagyni nem tudtam úgy ordított,bírtam egy pár napig,aztán kivettem az oviból,majd most tavasszal kezdjük megint.Talán ért már annyit hogy nem fog ez megismétlődni!
2013. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én sajnos nem birom kivenni mert megyek vissza dolgozni csak a szabadságom töltöm de nagyon rossz így ott hagyni minden nap hogy sikít és kapaszkodik belém.
2013. jan. 26. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két hónapba telt, mire úgy-ahogy elfogadta az ovit. Még most sem igazán szeret járni, de már nem sír és nem nyafog hogy menni kell. Októberben kezdte, december elejéig minden nap sírt, az oviban is sokszor sírdogált, itthon egész délután azt kérdezgette, hogy holnap kell-e oviba menni? Nem győztem őt dicsérni, bátorítani, de aztán végre a megszokta. Adtam neki egy itthoni, kis marokba fogható játéknyuszit, az sokat segített neki, megnyugtatta őt egy saját játék. Szerencsére az óvónők is megengedték neki, eleinte egész nap azt szorongatta, még most is viszi minden nap, de már csak reggelente kell neki, utána elrakja a zsákjába. A te gyerkőcöd még csak két hete jár, lehet hogy kicsit több idő kell neki, de biztos meg fogja szokni. Tudom milyen nehéz időszak ez, de túl lesztek rajta:)
2013. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is adtam itthoni játékot, de az egyik ovónő megengedi, hogy játszanak vele, míg a másik felrakja a polcra.
2013. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nagyon nehéz bizony minden nap úgy otthagyni hogy könyörög hogy ne hagy itt anya kérlek vigyázz rám...stb de én is remélem hogy megszokja hamar már az esti lefekvés is nehéz azóta tudja hogy ha felébred menni kell.
2013. jan. 26. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!