Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lesz családi pótlék pénteken...

Lesz családi pótlék pénteken az az 1 én? Vagy majd csak hétfön 4. én ebben a honapban 3 gyógyszerkurát kellett váltanom . Igy nagyon húzós még ez a 3-4 nap is.

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
pénteken utalnak hétfön van számlán elöbb nem lesz rajta
2013. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz csak 4-én, de már páran feltették ezt a kérdést!!!
2013. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem láttam .hasonló kérdést de biztos figyelmetlen vagyok.. értem ..de nem értem hogy akkor hogy van az hogy 4 orás utalás??? elvileg ha hétfőn elutalják akkor még délután érkeznie kellene nem?
2013. jan. 29. 10:59
 4/7 anonim ***** válasza:

4 órás utalási rendszer itt nem kötelezö és nincs is. ök nem tratják, se a MÁk, se Oep se más szervezet

ugy tudom lakosságnál van ez utalni utalnak de csak délután 4 elött és hétfön lezs a számlán.de van olyan bank aki még egy napot rajta ül

2013. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom, h 4 oras lett az utalas....
2013. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, már elég régóta 4 órás a tranzakcióidő, de ahogy eddig sem, most sem vonatkozik ez az államkincstárra.

Sajnos ez van, ha elseje péntekre esik, az szívás, mert abból pénz csak negyedikén lesz, lesz is még idén ilyen hónap, ezzel nem lehet mit csinálni. Utalás elsején, pénz a számlán a következő munkanapon, ez mindig is így volt.

Nekem sem kellemes, hétfőig nálunk sem nagyon lesz más, csak vajaskenyér meg krumpli, de ez van, tudtam előre.

2013. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 4 órás utalás csak a fél 4 előtt indított utalásra érvényes. A MÁK pedig 16kor indít utalást, amikor zárnak.
2013. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!