Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt intéződött...

Mennyi idő alatt intéződött el tartós beteg gyermekedre az emelt családi pótlék?

Figyelt kérdés

És mikor küldték meg az utazási kedvezményhez a kártyát?

Az egész országban ingyen van a helyi tömegközlekedés, vagy csak a fővárosban?


2013. jan. 28. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy 2 hét alatt bírálták el, és kaptuk meg a határozatot. Az utazási kedvezményhez a kártya szintén 2-3 hét után érkezett meg. Az egész országban érvényes a kedvezmény, nemrég utaztunk másik városba vonattal, a gyerek ingyen utazott, én pedig mint kísérő, 90%-os kedvezménnyel.
2013. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A visszamenőleges összeget ma reggel már meg is kaptam.
2013. jan. 29. 14:39
 3/7 Gyöngyi.D válasza:
Az igazolás beadásától számítva 2 hét ,nekem a határozattal együtt jött az utazási kártya is
2013. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyöngyi.D válasza:
Ingyenes utazás csak a lakhelyed ,szerinti településre vonatkozik
2013. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó válaszoló, akkor hogyan lehetséges, hogy vonattal ingyen utazott a 2 éves kisfiam Békéscsabáról (lakhely) Gyulára egy hete?? Nekem, mint kísérőnek pedig 30 Ft-ot kellett fizetnem, azaz 90%-os kedvezményt kaptam.
2013. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyöngyi.D válasza:
70%
Na látod ezt én nem tudhatom! Akkor engem csúnyán félre informáltak! Hétfő irány államkincstár! Köszi az infót!!!
2013. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a 2 éves kisfiadnak, ha nem lenne beteg még akkor sem kell jegy! 6 éves korig amúgy is ingyen utazik minden gyerek!!! Ne már emberek! :D
2013. jún. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!